Advanced SystemCare Nasıl Silinir ve Kaldırılır?

Başarılı bir sistem optimizasyon aracı olan Advanced SystemCare uygulamasını bilgisayarınızdan nasıl sileceğinizi anlattık.

Advanced SystemCare Nasıl Silinir ve Kaldırılır?

Bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda en başarılı ve popüler programlar arasında yer alan Advanced SystemCare uygulamasını bilgisayarınızdan nasıl sileceğinizi anlattık.

Advanced SystemCare programı, ücretsiz olarak sunulan ve zamanla yavaş çalışmaya başlayan bilgisayarınızı hızlandırmanızda büyük fayda sağlıyor. Gereksiz dosya temizleme araçları, disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme işlemi, açılış hızlandırma, tarayıcı koruma, tarayıcı eklentilerini kaldırma, tarayıcı gizliliği gibi pek çok faydalı araç bulunduran Advanced SystemCare, bilgisayarınızın performansında büyük artış sağlıyor.

Advanced SystemCare uygulamasını bilgisayarınızdan kaldırmak istiyorsanız, anlattığımız adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

İlk olarak Denetim Masası’na girip, Programlar ve Özellikler kısmına gelin. Eski Windows sürümlerindeki adıyla anacak olursak; Program Ekle / Kaldır diyebiliriz. Bunun ardından, program listesinden Advanced SystemCare’ı bulup, listenin hemen üstünde bulunan Kaldır butonuna tıklayın.

Karşınıza yukarıdaki gibi bir uyarı penceresi gelecektir, Kurulumu Kaldır diyerek silme işlemini tamamlayabilirsiniz. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra sistem saatinin bulunduğu kısımda “Bu uygulamayı kaldırmak, bilgisayarınızın performansında değişikliklere yol açabilir” şeklinde bir uyarı penceresi çıkacaktır. Bu pencereyle karşılaşmanız durumunda “Clean Now” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca son olarak şunu da belirtmek isterim, Advanced SystemCare uygulamasını kurarken ek olarak IObit Uninstaller uygulaması da yüklenebilir. Bunu da Programlar ve Özellikler listesinden bulup kaldırabilirsiniz.

Avast Virüs Silme Nasıl Yapılır?

YORUMLAR