Grow Castle APK

Grow Castle APK

kullanıcı

Grow Castle APK Android oyununda minik askerlerinizi toplayın ve kulenizi savunun. Dalga dalga gelen düşmanlara karşı tek savunmanız bu!

Grow Castle APK Android oyunu, kale oluşturup inşa edilerek yapılan bir kule savunma oyunu olarak bizlerle buluşuyor.

Grow Castle APK İndir

Renkli atmosferli oyunları seviyorsanız, bir de o tarzın kule savunmasına göz atın. Grow Castle ile 12 farklı karakterden birini seçin, kulelerinizi oluşturmaya ve dalga dalga gelen minik asker sürülerine karşı savunmalarınızı ayarlayın. Okçulardan savaşçılara kadar bir sürü farklı asker türü de cabası.

Her karakterin kendine has farklı özellikleri olması da Grow Castle'ı diğer oyunlardan ayıran özelliklerden bir tanesi. En yükseğe çıkmak için ilerlediğiniz bu yolda en önemli unsurunuz sabır olsun. Bakalım dünyanın en iyisi olabilecek misiniz?

Grow Castle İndir PC

BlueStacks, Grow Castle PC'de oynamanızı sağlar. Heyecan verici ve zorlu oyunda tüm savunma becerilerinizi test etmek için kendinizi hazırlayın. Ne kadar büyürseniz o kadar güçlenirsiniz. Kendi becerileri olan yüzlerce farklı kahraman arasından seçim yapın ve hedefinize ulaşmanızda yardımcı olmaları için karakterlerinizi geliştirin. Hayatta kalmanıza yardımcı olacak en önemli faktörlerden biri olacağından stratejinizi iyi belirleyin. Bir loncaya katılın veya kendi loncanızı yaratın ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla iletişim kurarak en iyi taktikleri tartışın ve ihtiyaç anında yardım isteyin. Kahramanlarınıza kendi başlarına savaşma özgürlüğü vermek için farklı katlara yerleştirin ancak dikkatli olun, düşmanınız onları lanetleyip size karşı kullanabilir. Güçlü, sağlam bir savunma hattı hazırlayın ve tüm kolonileri inşa edin, işçileri işe alın ve savunanızı daha uzun süre dayanacak şekilde geliştirmeye devam etmek için daha fazla altın kazanın.