TheoTown

TheoTown

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 107
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici blueflower

Şehir planlaması yaparak, dilediğiniz binayı inşa edebileceğiniz enfes bir oyundur.

Hayalinizdeki şehri kurabileceğiniz ve idare edebileceğiniz TheoTown, Android oyun dünyasının simülasyon bölümünde bulunan muazzam bir oyundur. 

Oldukça kaliteli görüntü grafikleri ve ses efektlerine yer verilen bu oyun ile yaratıcı fikirler eşliğinde eşi benzeri olmayan mükemmel bir kent inşa edebilirsiniz. Sürekli olarak gelişen şehrinize oyun parkları, çeşitli tesisler, okullar, hastaneler, konutlar, ticaret alanları, endüstriyel binalar ve daha birçok farklı yapıt kurabilirsiniz. Ayrıca kurmuş olduğunuz tüm bu yapıtları, kendi tasarlayacağınız yollarla birleştirmeniz mümkün. 

Ormanlık bir alan olarak size verilen bölgeyi, istikrarlı bir şekilde çalışarak dünyanın en görkemli ve işlevsel şehirlerinden biri haline getirmek sizin elinizde. Şehir için gerekli olan tüm binaları ve tesisleri bizzat kendinizin inşa edeceği bu oyunda, stratejik bir şekilde ilerleyerek bir sonraki seviyeye geçmeniz mümkün. Şehrin kontrolünü ve yönetimini sağlamak için doğru bir planlama ve uygulama politikası izlemeniz gerekecektir. 

Mobil oyun alanında ücretsiz olarak hizmet veren TheoTown, 1 milyondan fazla oyuncu kitlesine hitap eden eşsiz bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekmektedir.