CeBIT 2012'de Düzenlenen Dünya Oyun Şampiyonası'nı Görüntüledik

Tamindir Dünya'nın en büyük teknoloji fuarlarından birisi olan CeBIT 2012'yi Almanya'nın Hannover şehrinde ziyaret etti ve Dünya Oyun Şampiyonası'nı sizin için görüntüledi.

CeBIT 2012'de Düzenlenen Dünya Oyun Şampiyonası'nı Görüntüledik

Tamindir kurucusu Caner Bayraktar ve video editörü Neşe Koçinbiga geçtiğimiz hafta Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen Dünya’nın en büyük teknoloji fuarlarından birisi olan CeBIT 2012’deki gelişmeleri takip ederek size aktarabilmek için fuarı yerinde takip ettiler.

Bu etkileyici fuarda çeşitli turnuvalardan tutun da en son prototip ürün ve cihazlara kadar pek çok alanda etkinlikler gerçekleştirildi. Intel Extreme Masters Dünya Şampiyonası da bunlardan bir tanesiydi ve Dünya’nın çeşitli ülkeleriden gelen oyuncu takımları League of Legends, Starcraft 2 ve Counter Strike birinciliği için Intel sponsorluğunda yarıştılar.

Ziyaretçilerin en çok ilgisini çeken bölümlerden birisi olan Dünya Şampiyonası’nda oynanan maçlar canlı olarak yorumcular eşliğinde ekranlara yansıtıldı.

Oyunlara göre sıralamalar ise şu şekilde gerçekleşti:

Starcraft 2

1. MC (Güney Kore)
2. PuMa (Güney Kore)
3. MMA (Güney Kore)

Counter Strike

1. ESC Gaming (Polonya)
2. Natus Vincere (Ukrayna)
3. Lions (İsveç)

League of Legends

1. Moscow 5 (Rusya)
2. Dignitas (ABD)
3. CLG (ABD)

Tabii ki CeBIT’te sadece oyun turnuvaları ve oyunculara yönelik ürünler yer almıyordu. Hayatımızın her alanında kolaylıklar sağlayabilecek tüm gelişmeler kullanıcıların incelemesi için fuardaydılar. Aşağıdaki videomuzda fuarda dikkatimizi çeken ürünleri görebilirsiniz.

Tamindir olarak tüm teknolojik gelişmeleri sizin için takip etmeye ve sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR