10 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

10 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 10 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirüs-tablosu

10 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 10 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 10 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

10 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 135.867 test yapıldığı paylaşıldı. 8.642 yeni vaka olduğu ve 664 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 95 kişi hayatını kaybetti ve 7.903 kişi iyileşti.

10 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

10-subat-asi-tablosu

Koronavirüse Benzeyen Yeni Virüs Keşfedildi!
Bilim

Koronavirüse Benzeyen Yeni Virüs Keşfedildi!

Koronavirüse benzeyen yeni virüs tespit edildi. COVID-19'un kökenini araştıran bilim insanları, Tayland'da nalburunlu yarasalarda Sars-Cov-2 virüsüne yüzde 90 oranından fazla benzeyen yeni bir virüs türü keşfetti.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Dünyada İlk: 3 Boyutlu Yazıcıda Biftek Üretildi
İNTERNET

Dünyada İlk: 3 Boyutlu Yazıcıda Biftek Üretildi

Dünyada ilk kez üç boyutlu biyo baskı yöntemi ile biftek üretimi yapıldı. Bir inekten alınan gerçek hücreler kullanılarak üretilen biftek hakkında detayları derledik.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR