12 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

12 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 12 Nisan Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

saglik-bakani-fahrettin-koca

12 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 12 Nisan vaka sayısı kaç oldu? 12 NisanTürkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

12 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu

12-nisan-turkiye-koronavirus-tablosu

Tam Kapanma Olacak Mı? İşte Gündemde Olan Tedbirler
Bilim

Tam Kapanma Olacak Mı? İşte Gündemde Olan Tedbirler

Tam kapanma olacak mı? Koronavirüs vaka sayıları yükselmeye devam ederken yeni yasakların gelip gelmeyeceği de merak ediliyor.

12 Nisan Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

12-nisan-asi-tablosu1

Koronavirüsü Atlatanlarda Görülen Hastalıklar Neler? Uzman Açıkladı
Bilim

Koronavirüsü Atlatanlarda Görülen Hastalıklar Neler? Uzman Açıkladı

Koronavirüsü atlatanlarda görülen hastalıklar belli oldu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR