15 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

15 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 15 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

saglik-bakani-fahrettin-koca2

15 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 15 Mart vaka sayısı kaç oldu? 15 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

İllere Göre Risk Durumu

henüz açıklanmadı

15 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

15-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

Bakan Varank'tan Kripto Para Açıklaması: Başı Boş Bırakmayacağız
İNTERNET

Bakan Varank'tan Kripto Para Açıklaması: Başı Boş Bırakmayacağız

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, kripto para açıklaması yaptı ve kripto paralar ile ilgili son durumu paylaştı. Mustafa Varank: Kripto Para Alanını Başı Boş Bırakmayacağız Hürriyet'in haberine

15 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

15-mart-asi-tablosu

Yerli Aşı Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Açıklama
Bilim

Yerli Aşı Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Açıklama

Yerli aşı çıkış tarihi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank merak edilen soruya yanıt verdi.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR