27 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

27 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 27 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

saglik-bakani-fahrettin-koca2

27 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 27 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 27 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

27 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

27-subat-turkiye-koronavirus-tablosu

27​ Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

Vaka Sayısı En Çok Artan İller Belli Oldu!
Bilim

Vaka Sayısı En Çok Artan İller Belli Oldu!

Vaka sayısı en çok artan iller açıklandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, konuya ilişkin önemli bilgiler paylaştı.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yüz Yüze Eğitim Tarihi Değişti: MEB'den Yeni Açıklama
İNTERNET

Yüz Yüze Eğitim Tarihi Değişti: MEB'den Yeni Açıklama

Yüz yüze eğitim tarihi değiştirildi. Milli Eğitim Bakanlığı yüz yüze eğitim tarihi açıklamasında bulundu.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR