Altın Kaplama iPhone 8 Ön Siparişe Açıldı

Altın Kaplama iPhone 8 Ön Siparişe Açıldı

Lansmanı gerçekleşmeden bir iPhone 8 daha ortaya çıktı ancak bu seferki "biraz" pahalı görünüyor. Şimdiye kadar Çin tarafından gelen iPhone 8 klonlarını bolca görür olduk. Bu kez gelen iPhone 8 modeli ise lüks tutkunlarının gözdesi olan Goldgenie markasından geldi.

İngiltere merkezli şirket; 24 ayar altın kaplama, roze altın ve platin kaplama iPhone 8'leri ön siparişe açtı. Kaplamayı az bulanlar içinse Goldgenie, isteğe göre tamamen 18 ayardan oluşan gövdeyi telefona yerleştiriyor. 

Yeni çıkacak iPhone'un ismi konusunda endişeye düşen şirket, sadece iPhone 8 için değil aynı zamanda iPhone 7S için de ön sipariş alıyor. Yeni çıkacak iPhone'un ismine göre sipariş durumları ise güncellenecek. 

Altın kaplama 256 GB iPhone 8'in ön sipariş fiyatı şu an 3157 dolar. Şirket bu fiyatın yarısını sizden depozito olarak siparişi verdiğiniz anda kesiyor. Goldengenie geçtiğimiz yıl da iPhone 7 için aynı satış politikasını izlemiş ve telefonu 1825 dolardan satışa sunmuştu. Ayrıca şirket iPhone 7'nin yanlarında elmas bulunan özel bir versiyonunu da satışa çıkarmış ve 19570 dolar fiyat etiketi koymuştu.

YORUMLAR