Amazon Ücretli Oyunları Bedavaya Dağıtacak Amazon Unlocked Servisini Açıyor

Amazon Ücretli Oyunları Bedavaya Dağıtacak Amazon Unlocked Servisini Açıyor

Haber süper. Amazon’un yeni hizmet projesi Amazon Unlocked, uygulama mağazalarından alamadığımız paralı oyunları bedavaya dağıtacak. Hizmet Google Play ve AppStore kullanıcılarının bütününü kapsayacak.Amazon Unlocked projesi, indirmek için ücret talep eden birçok uygulama ve oyunu tamamen ücretsiz dağıtmaya hazırlanıyor. Amazon Prime servisi gibi hizmet verecek olan bu uygulama sadece iOS ve Android uygulamaları kapsayacak.

Program geliştiriciler henüz bu uygulamaya çok sıcak bakmıyorlar. Ancak destekleyenler de var tabii. Eğer Amazon Unlocked desteklenmezse uygulamalar yine mağazada raflarda duracak ancak bedava olmayacaklar. Uygulamaların adet olarak kaç tanesinin bedavaya verilip verilmeyeceğine Amazon değil, uygulama geliştiriciler karar verecekler. Uygulamaların bedavaya gelmesi tamamen uygulama geliştiricilerinin sağduyusuna bırakılıyor.

Bundan dolayı Amazon Unlocked’da bir gün bedava olan oyun ya da uygulama, ertesi gün bedava olmama şansına sahip. Amazon böyle bir strateji ile her platform için en çok uygulama barındıran ve sıkça ziyaret edilen bir uygulama mağazasının temelini atmaya çalışıyor.

Amazon Unlocked anlam olarak ‘kilidi açılmış’ manasına geliyor. Yani uygulamaların kilidinin açılıp açılması bedava olduklarını işaret ediyor. Projenin başarısı merak konusu.

Moda ve Teknoloji Birleşirse Ne Olur? Akıllı Ayakkabı Volvorii ile Tanışın!

Tam Fonksiyonel TRON Motosikleti Açık Artırmada

Projelerinizi Çıkartın, Devletten 58 Milyon TL Destek Geliyor

YORUMLAR