Brik Case Bilgisayarlar İçin Muhteşem Bir Lego Kılıf Üretiyor

Brik Case Bilgisayarlar İçin Muhteşem Bir Lego Kılıf Üretiyor

Binlerce lira vererek aldığımız elektronik eşyaları korumaya oldukça fazla önem veriyoruz. Fakat kılıf ve diğer aksesuarlarla eşyalarımızı korurken ne yazık ki bu koruyucular yüzünden bilgisayar ve telefonlarımızın estetik özelliği yok oluyor.

Kickstarter'da ortaya çıkan yeni bir proje kılıf anlayışını tamamen değiştirmeyi hedefliyor. Jolt Team isimli bir ekip Lego'ları kullanarak her şekle sokabileceğiniz özel bir Brik Case hazırlığı içerisinde. 25 Nisan 2015 tarihine kadar Kickstarter üzerinden destek toplayacak olan bu proje, bilgisayar ekranında muhteşem bir eğlenceye imkan sağlıyor. Klasik laptop kapaklarından sıkılanlar, çeşitli etiketlerle özelleştirmek isteyenler ve aradığı tasarımı bir türlü bulamayanlar için Brik Case ilaç gibi gelecek.

Jolt Team, projenin yeni olmasından dolayı Kickstarter kapsamı boyunca sadece MacBook için kılıf üretecek. Fakat eğer gerçekten başarılı olurlarsa diğer cihazlar için de çalışma yapacaklarını düşünüyoruz. 30.000 Dolarlık bir bağış hedefi koyan Brik Case ekibi, bu kılıf sayesinde yüzlerce farklı şekil oluşturabileceğinizi söylüyor.

Brik Case, tanıtımlarında gözüktüğü gibi MacBook ile uyumlu olması için gri renkte tasarlanmış. Fakat üzerinde şekilden şekle girecek olan bir poşet dolusu Lego ise çok farklı renklerde. Gerçekten bu kılıf zeki insanların elinde muhteşem şekillere ulaşabilir hatta Brik Case kendine özel bir kullanıcı kitlesi bile oluşturabilir. Kickstarter üzerinden yeterli miktarda bağış toplandıktan sonra 2015'in Ağustos ayında Brik Case'lerin teslim edileceği söyleniyor.

 

Brik Case'in bağış toplamak için oluşturduğu Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tesla Şimdi de Evlere Pil Takmaya Hazırlanıyor

Bu Otobüsten Kimse İnmek İstemiyor

YORUMLAR