Bu Telefonda Yok Yok! İşte Akyumen Holophone'un Özellikleri

Bu Telefonda Yok Yok! İşte Akyumen Holophone'un Özellikleri

Son dönemde akıllı telefonlar artık birçok amaca uygun olarak tasarlanmaya başladı. Bu çok amaçlı tasarımların en son sahibi ise Akyumen oldu. Çinli teknoloji firması, hem telefon hem de projeksiyon olabilen Holophone isimli telefonunu satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Cebimizde küçük bir cihaz taşımak şartıyla filmleri duvara yansıtarak izlemek hepimizin hayalidir. Fakat fiyatı dolayısıyla ve sadece bir film izlemek için projeksiyon cihazlarına para vermek istemeyiz. Bizim gibi düşünen Akyumen, kendi projeksiyonlu telefonunu geliştirdi.

Akyumen tarafından geliştirilen Holophone, aslında tablet ve telefon karışımı olan phablet kategorisinde yar alıyor. 7 inç ekran boyutuna sahip olan phablet, gücünü dört çekirdekli işlemci Intel Atom 8300'den alıyor.

Akyumen Holophone'un özellikleri neler?

  • 4 GB RAM
  • 128 GB dahili hafıza
  • 13 MP arka kamera
  • 5 MP ön kamera
  • 2910 mAh'lk bir batarya

Akyumen Holophone, Android ve Windows 10 işletim sitemleri ile çalışabiliyor!

Projeksiyon olabilme özelliğine sahip olan Akyumen Holophone'un en ilginç özelliği ise iki farklı işletim sistemini desteklemesi. Evet yanlış duymadınız; bu telefonu dilerseniz Windows dilerseniz de Android işletim sistemiyle birlikte kullanabilirsiniz.

Projeksiyon özelliği yeterli mi?

Akyumen Holophone 100 inçlik büyüklükte 35 lümenlik bir görüntü yansıtıyor. Projeksiyonun boyut olarak küçüklüğüne baktığımızda Akyumen Holophone'un performansının oldukça yeterli oranda olduğunu söyleyebiliriz.

Akyumen Holophone'un fiyatı ne kadar?

600 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak olan bu telefon Eylül ayında satışa sunulacak.

İşte Türkiye'nin En Çok Satan Telefonları ve Ülkemizde Kullanıcıların Mobil Alışkanlıkları

Uzun Pil Ömrü Olan Cep Telefonları 

YORUMLAR