Elephone P5000 Sanki İçinde Pil Yokmuş Gibi Çalışıyor

Elephone P5000 Sanki İçinde Pil Yokmuş Gibi Çalışıyor

Elephone P5000 bir cep telefonundan istenen en önemli özelliği bünyesinde barındırıyor. 5350mAh bataryasıyla tabletlere bile taş çıkartacak bir performans vaat ediyor. Elephone P5000'in bataryası şu anda dünyadaki en büyük batarya özelliğini de taşıyor.Tüketicilerin üstün özellikli telefonlardan istediği daha büyük ekran, daha hızlı işlemci, daha fazla depolama alanı değil aslında. Daha fazla batarya ömrü.

Bugün piyasada dolaşan 'amiral gemisi' tabir edilen süper akıllı cihazların bile bataryaları, özellikleriyle karşılaştırıldığında çok zayıf kalabiliyor. Ancak henüz ülkemizde satışa sunulmamış ve Çin malı olan Elephone P5000, 5350mAh bataryasıyla tabletlere bile meydan okuyacak bir pil ömrü vaat ediyor. Elephone P5000 tam şarjla 2 gün 6 saat kesintisiz servis verebiliyor. 

Telefonun özellikleri şöyle:

Elephone P5000 büyük bir pile sahip. Bu yüzden telefondan bir incelik beklemek hayal olurdu, nitekim telefon 9 milimetre kalınlığıyla içerisinde dev gibi bir pil bulundurduğunu zaten ilk bakışta ifade ediyor. Ama piyasada bundan daha kalın ve 5000mAh pil taşıyan Moto G ya da Nexus 6 gibi örneklere bakınca Elephone’un değeri daha da artıyor. 

Donanımında MediaTek MT6592, 4 çekirdekli Cortex-A7 taşıyan cihazçift SIM kartı seçeneğiyle de tercih edilebilir. Telefonu MWC 2015'te görebileceğimiz söyleniyor.

Estar İle Android Cihazlarınızın Batarya Ömrünü Uzatın

Razer'ın Yeni Blade Modeli Batarya Dostu

Samsung Esnek Batarya Geliştirdi!

YORUMLAR