Flipboard iOS Güncellendi: Kullanıcılar Kendi Dergilerini Oluşturabilecekler

Flipboard iOS Güncellendi: Kullanıcılar Kendi Dergilerini Oluşturabilecekler

Flipboard dergi ve içerik okuma uygulaması olarak uzun bir süredir hayatımızda. Ve görünen o ki son güncellemeyle birlikte hayatımızdaki yerini daha da sağlamlaştıracak. Zira iPhone ve iPad için çıkan 2.0 güncellemesi sonrasında kullanıcılara birçok yenilik sunuluyor.

Flipboard iOS uygulaması 2.0 güncellemesi yayınlandı. Güncellemeyle birlikte gelen en büyük yenilikse artık kullanıcıların kendi dergilerini oluşturmalarına imkân tanınması oldu. Flipboard kullanıcıları artık çeşitlik kaynaklarda yer alan içerikleri bir araya getirebilecekler ve böylece kendi dergilerini oluşturabilecekler. Böylece en beğenilen içerikler tek bir yapı altında toplanabilecek. Ayrıca bu kullanıcı dergileri sosyal ağlar ve e-posta hesabı üzerinden diğer kişilerle de paylaşılabiliyor. Ve tabii ki kullanıcılar bu dergileri saklayabiliyorlar. Diğer Flipboard kullanıcılarının da söz konusu kişisel dergilere erişebileceklerini ekleyelim.

Uygulama içindeki arama hizmeti de 2.0 güncellemesiyle birlikte daha iyi duruma getirilmiş görünüyor. Uygulamanın daha kararlı ve hızlı çalışması adına bazı iyileştirmeler yapıldığı belirtiliyor.

YORUMLAR