Hemingwrite İle Modern Daktilo Deneyimi Yaşayın

Hemingwrite İle Modern Daktilo Deneyimi Yaşayın

Son zamanlarda birbirinden güzel Kickstarter projelerine denk geliyoruz. Bunlardan biri de nostaljik daktilo tasarımını güçlü ve modern bir donanımla birleştiren Hemingwrite oldu. Günümüz teknolojilerinin sağladığı kolaylıklar ile daktilo sadeliğini birleştiren bu proje, yazmayı sevenlere mükemmel bir deneyim yaşatıyor.

Tarihin önemli bir özelliği vardır. Yaşanan her gelişme, kendinden önceki olayın ya da olayların birbirini etkilemesiyle ortaya çıkar. Bu açıdan bakıldığında teknoloji çağında kullandığımız kitle iletişim araçlarının da geçmişteki gelişmelerden etkilendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Hemingwrite’da tam olarak bunu yapıyor. Klasik daktiloların aksine e-kağıt ekranıyla, bulut belgelerine erişebilmesiyle ve tam boyutlu mekanik klavyesiyle bizlere modern bir yazma deneyimi sunuyor.

Adını ABD’li ünlü yazar Ernest Hemingway’den alan modern yazma aracı, Kickstarter projesine 250 bin dolar hedefle girdi. Görünen o ki bu hedefe 280 bin dolarlık bağışla çoktan ulaşmış.

Temel özelliklerine değinmeden geçmeyelim:

  • 4 haftanın üzerinde pil ömrü,
  • Yüksek konstratlı e-kağıt ekranı,
  • Alüminyum gövde,
  • Tam boyutlu mekanik klavye,
  • Bulut belgeler için wi-fi ağına hızlı bağlantı
  • Google Docs, Evernote, Dropbox, iCloud ve OneDrive entegrasyonuyla belgelerinizi depolama imkanı...

Ve daha birçok özelliği Hemingwrite’da bulabilirsiniz. Bu güzel projeyi detaylı incelemek için Kickstarter sayfasını ziyaret edebilir, dilerseniz bağış yapabilirsiniz.

Depth-VR ile Monitörünüzdeki Görüntü Canlanıyor!

MIYO ile Kaliteli Bir Ses Deneyimi Yaşayın!

YORUMLAR