Intel Project Monument ile Gençliğinizi Yeniden Yaşayın

Intel Project Monument ile Gençliğinizi Yeniden Yaşayın

Intel’in sponsorluğunda gerçekleşen Project Monument sayesinde gençliğinize dair özlediğiniz, yeniden kavuşmak ya da en azından bir kez olsun gözlerinizle görmek istediğiniz hatıralara ulaşma imkanı şimdi elinizde.

Project Monument en basit tabiriyle, 1980’lerden 2010’a kadar gelen süreçte popüler kültürde kendine yer edinmiş ve bir şekilde hafızalarımızda yer alan ürünleri tek bir anıtta bir araya getirmenizi ve bu anıtı resim olarak kaydetmenizi ya da Facebook duvarınızda arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlıyor.

Project Monument’i kullandıkça yıllardır aklınıza gelmeyen onca oyuncağı, müzik oynatıcıyı, bilgisayarları, kitapları, grupları ve çok daha fazlasını bir çırpıda tanıyabiliyorsunuz. Hem de sadece anıtınızı değil teker teker hatırladığınız tüm ürünleri Facebook hesabınızda yayınlayarak çevrenize duyurabiliyor ve ortak paylaştığınız anıları dostlarınızla birlikte keşfedebiliyorsunuz.

Bir web uygulaması olan Project Monument’i kullanmak için tek yapmanız gereken http://intel.tr/projectmonument adresinden projeyi ziyaret ederek Facebook hesabınızla giriş yapmak.

Intel Project Monument’i bizlere tanıtmak için çok hoş bir video da hazırlamış ve bu videoyu hemen aşağıdaki oynatma tuşuna basarak izleyebilirsiniz. Uygulamanın çalıştığına dair resmimi ve benim örnek anıtımı da videonun altında görebilirsiniz.

YORUMLAR