İzmir Bilişim Zirvesi 16, Nisan Ayında Yapılacak

İzmir Bilişim Zirvesi 16, Nisan Ayında Yapılacak

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan İzmir Bilişim Zirvesi 2016 etkinliği sırasında; sanal gerçeklik, nesnelerin interneti, bulut bilişim, siber güvenlik ve mobil dünya gibi birçok farklı konu kullanıcılarla buluşacak.

Yukarıda saydığımız alanlara ek olarak 3 boyutlu yazıcı teknolojisi ve arttırılmış gerçeklik gibi farklı başlıklar altında da kendi alanında isim yapmış teknoloji uzmanlarıyla bir araya gelme şansını yakalayabileksiniz. İzmir Bilişim Zirvesi' 16, 2 Nisan Cumartesi günü saat 09.30’da Sabancı Kültür Sarayı’nda gerçekleşecek.

Katılım için şimdiden İzmir Bilişim Zirvesi‘ne hemen kaydınızı yaptırabilir ve detayları öğrenmek için izmirbilisimzirvesi16.eventbrite.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca zirve konuları, etkinlik saatleri ve konuşmacılar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için de www.izmirbilisimzirvesi.com web sayfasına göz atabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak etkinliğe ait sosyal medya hesapları üzerinden; www.facebook.com/izmirbilisimzirvesi & www.twitter.com/ibzirvesi etkinlik hakkındaki yeni gelişmelere kolayca ulaşabilirsiniz. 

Aldenard, DEPARK, Yaşar Üniversitesi Bilgi ve Teknoloji Transfer Ofisi ve Berik Girişim ortaklığında hayata geçirilen İzmir Bilişim Zirvesi' 2016 etkinliğinde görüşmek üzere.

YORUMLAR