JIVR Bike'dan İnmek İstemeyeceksiniz

JIVR Bike'dan İnmek İstemeyeceksiniz

JIVR Bike’ın yeni tasarımı bisiklete binmekle teknolojiyi harmanlayarak yepyeni bir sürüş tecrübesi yaratıyor. JIVR Bike bir mobil telefon kadar alışkanlık yaratabilir.

Bir Kickstarter Projesi olan JIVR Bike sizi yol boyunca etrafınızda olan bitenden haber ediyor. Kickstarter’da 70 bin dolarlık yatırım arayan JIVR Bike, şu anda 20 bin dolara kadar destek buldu. Daha bir ay daha destek arayacak.

JIVR Bike’ın en önemli özelliği zincirsiz bir bisiklet olması ve katlandığı zaman son derece ergonomik yapısıyla kolaylıkla depolanabilmesi değil sadece.

JIVR Bike elektrikle çalışıyor. Sürmek için ter akıtmanız gerekmiyor. Zincirsiz olması nedeniyle her hangi bir yağlanma ya da benzeri sıkıntılar yaşamıyor sizi yarı yolda bırakmıyor.

JIVR Bike akıllı telefonunuzla hemen uyum sağlıyor. Uygulamaları sayesinde ne kadar bataryası kaldığını, ne kadar yol gittiğinizi ve GPS sayesinde yol haritanızı kolay bir biçimde çizebiliyorsunuz. iBeacon teknolojisini de destekleyen JIVR Bike, yol boyunca etrafınızda bulunan tüm akıllı uygulamalarla entegre olabiliyor. Böylelikle önünden geçtiğiniz her iBeacon noktasının tüm özelliklerini size gösterebiliyor.

JIVR Bike uyumluluk konusunda kendine başlangıç olarak Apple ürünlerini seçmiş. Apple Watch, iPad, iMac ve iPhone’larla hemen iletişime geçebiliyor. JIVR Bike'ın fiyatı özelliklerine göre 1,036 ile 2,593 dolara kadar çıkabiliyor.

 Bize Alfabeyi Unutturacak Emoji Klavyesi Hazır

Sinema Bileti Fiyatına Kendi Hololens Gözlüğünü Kendin Yap

Dünyanın Tüm Mikroplarını Uzaya ve Gezegenlere Bulaştırıyoruz

Artık Cep Telefonlarımızda da 3 Boyutlu Filmler Seyredip, Oyunlar Oynayabileceğiz

YORUMLAR