Kadınlara Özel Teknolojik ve Şık Spor Bilekliği: Mira

Kadınlara Özel Teknolojik ve Şık Spor Bilekliği: Mira

İşi ne olursa olsun her kadın güzel ve şık görünmek ister. Bunu dikkate alarak yola çıkan Mira ekibi kadınların çok seveceği bir giyilebilir bileklik geliştirip adını da Mira olarak belirlemişler. Şimdiye kadar piyasaya çıkan bilekliklerden çok daha şık ve güzel tasarıma sahip olan Mira sayesinde tüm spor aktivitelerinizi takip edebilir ve hatta daha fazla spor yapabilirsiniz.

Kickstarter'daki başarılı projelerden bir tanesi olan Mira, kadınlar için geliştirilen çok şık ve özel biy giyilebilir bileklik. Spor aktivitelerini takip etme özelliğine sahip olan Mira, aynı zamanda kullanıcılarına gaz vererek tatlı bir şekilde daha fazla spor yapmalarını sağlıyor. 10.000 Dolar toplanması halinde hayata geçecek olan Mira, kampanyanın bitimine 3 gün kala istenilen miktardan daha fazlasını toplamayı başardı. Bu arada kampanya 5 Ocak'ta sona eriyor.

Kadınlara özel geliştirilen ürünün geliştiricileri de yine kadın. Çalışan kişilerin spora gitmek için yeterli vakti bulmaları oldukça zor oluyor. Hele bir de bu kişi kadınsa, söz konusu gereken zamanı yaratmak çok daha zor oluyor. Bunu da göz önünde bulunduran Mira geliştiricileri, bir cihaz ve mobil uygulamadan çok daha fazlasını geliştirmişler. Mira, kişisel olarak alışkanlıklarınızı takip ederek günden güne sizi tanıyan ve edindiği bilgiler karşılığında size öneriler sunan bir bileklik. Size sunduğu öneriler ile daha çok motive olarak sağlıklı bir yaşam için çaba göstermeye çalışabilirsiniz.

Toplam 3 parçadan oluşan Mira, bir bileklik, bir giyilebilir takip cihazı ve bir mobil uygulama ile birlikte gelecek. Hem bileklik hem giyilebilir takip cihazının tasarımlarının oldukça şık olduğunu tekrar tekrar söylemekte fayda var. Sanki spor aktivitelerinizi takip etmek için değil de, şık görünmek için taktığınız bir aksesuar gibi duruyor.

Takı ve mücevherler ile son derece uyumlu duran Mira, klasik bildiğimiz siyah lastik görünümlü giyilebilir bileklerin pabucunu dama atacak gibi duruyor. Kickstarter üzerinde yakaladığı başarı da bunu kanıtlar vaziyette. Mira'nın şık tasarımı sayesinde günlük kıyafetlerinizin yanında aksesuar olarak kullanımı gayet normal görünecektir. Ayrıca giyilebilir takip cihazınızı da askılı kıyafetlerinize ve ceketlerinizin yaka kısımlarına kolayca takabilirsiniz.

Kickstarter üzerinde kampanyanın tamamlanmasının ardından içinde olduğumuz Ocak ayında ilk Mira'ların sahiplerine gönderilmesi bekleniyor. Böyle ballandıra ballandıra anlatmasına anlattım ama Mira ilk olarak sadece Amerika vatandaşlarına gönderilecek. Önümüzdeki süreçte ise diğer ülkelere de gönderilebileceğini düşünüyorum. Çünkü oldukça ilgi gören bir proje oldu.

3 farklı boyutu bulunan Mira'nın en incesi yani Petite 2 inç, small modeli 2.2 inç ve medium modeli 2.5 inç genişliğinde. Bunun dışında gece yarısı moru ve parlak altın rengi olmak üzere 2 farklı renk seçeneği ile sunulan Mira'ları kendi kıyafetleriniz ile de kombinleyebilirsiniz.

Mira'ya sahip olabilmek için Kickstarter üzerinde ödenilmesi gereken en düşük ücret ise 149 Dolar. Fakat bunun yanında 159, ve 229 Dolarlık paketlerde bulunuyor. Bileklik, takip cihazı ve şarj aleti ile birlikte Mira'nın piyasa fiyatı ise 169 Dolar olarak açıklandı. Yani piyasaya çıkıp herkesin alması için uygun olduğunda 169 Dolar ödeyerek alabileceksiniz.

Kadıların hem şık görünüp hem de spor yapmasını sağlayacak olan Mira'nın en güzel yanı bir sonraki koşunuzdan önce size 20 fiziksel hareket yani egzersiz yapmanızı sağlamak, yürüyüşlerinizi yapabildiğiniz maksimum hızda yapmanız gerektiği hatırlatmak ve bunun gibi daha pek çok yararlı tavsiye. Kadınlar ile konuşarak iletişime geçen ilk spor bilekliği olan Mira, her yönüyle gerçekten mükemmel bir proje.

Mira'nın Kickstarter proje sayfasını ziyaret ederek daha detaylı bilgi almak istiyorsanız tıklayınız. Ayrıca Mira'nın piyasaya çıkışını takip etmek istiyorsanız, kendi sitesine gitmek için tıklayınız.

2014'ün En İyi Akıllı Telefonları

YORUMLAR