Microsoft Arrow Launcher Uygulaması Yayınlandı, Hemen İndirin!

Microsoft Arrow Launcher Uygulaması Yayınlandı, Hemen İndirin!

Microsoft, geçtiğimiz Temmuz ayında Android telefon kullanıcıları için yayınladığı launcher uygulaması Arrow Launcher'ın beta etiketini kaldırdı. Android telefonunuzu farklı launcher uygulamaları ile farklı kılmayı seviyorsanız kesinlikle denemenizi öneririz.

Android telefonlarının varsayılan arayüzünden memnun olmayan kullanıcılar için can kurtaran launcher uygulamaları arasında olan Microsoft Arrow Launcher uzun bir süredir geliştirilme aşamasındaydı. Bugün nihayet tamamlanmış sürümü Google Play Store'da yerini aldı.

Kullanıcıların ücretsiz olarak indirip kullanabilecekleri launcher uygulaması kişiler, sık kullanılan uygulamalar, hatırlatma ve notlar, son yapılanlar olmak üzere 4 başlık sunuyor. Kişiler menüsünden rehberdeki kişilere tek dokunuşla kısa mesaj göndermek ve arama yapmak mümkün. Sık kullanılan uygulamalar menüsünde kullanıcılar gün içerisine en çok kullandıkları uygulamalara daha çabuk ulaşabiliyor. Bu menüdeki uygulamalar isteğe göre düzenlenebiliyor ve yeteri kadar uygulamayı tek yerde listeleyebiliyor. Hızlı not ve hatırlatma menüsünden tek dokunuşla yapılacaklar listesi hazırlama, alarm kurma gibi işlemler yapılabiliyor. En son yapılan işlemler menüsünde de en son açılan uygulamalar, konuşulan ve mesajlaşılan kişiler, en son görüntülenen dosyalar listeleniyor. Bu menüler haricinde iPhone’un Denetim Merkezini andıran, WiFi, Bluetooth, uçak modu, parlaklık, el feneri gibi sıklıkla ihtiyaç duyulan işlevler için ve menülerin düzenlenebildiği bir kısayol bulunuyor.

Her gün bir başka yüksek çözünürlüklü Bing duvar kağıdı ile telefonunuzu canlandırma seçeneği de sunan Microsoft Arrow Launcher genel olarak başarılı, stabil çalışan ve fazla yer kaplamayan bir launcher uygulaması diyebiliriz ancak hala bazı eksiklikleri mevcut. Bunlardan en önemlisi Türkçe dil desteği sunmaması.

Android İçin En İyi Launcher Uygulamaları

YORUMLAR