Migros'ta Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy ve Xiaomi Telefon Modelleri Satışta!

Migros, online satış kanalı üzerinden uygun fiyatlı birçok akıllı telefona yer veriyor. Samsung ve Xiaomi marka telefonlar ve daha fazlası haberin devamında!

24 Kasım - 7 Aralık tarihleri arasında sunduğu indirimli elektronik ürünleri ile Migros, uygun fiyatlı telefon arayışında olanların dikkatini çekiyor. Samsung Galaxy serisinde yer alan akıllı telefon modellerinden Xiaomi'nin Poco telefon modellerine kadar pek çok seçenek bütçe dostu fiyatlarıyla online mağazada yerini alıyor.

Samsung Galaxy A13 telefon modeli 128 GB depolama alanı, 4 GB Ram kapasitesi ve siyah renk seçeneği ile karşınıza çıkıyor. Galaxy A13 Migros fiyatı: 5.599 TL. Galaxy serisinin M13 128 GB'lık depolama kapasitesiyle satışta. 5.499 TL'lik bir fiyat etiketiyle Migros Sanal Market'te yer alıyor.

Migros'ta Yer Alan Diğer Elektronik Cihazlar

Xiaomi'nin Poco etiketli akıllı telefonlarından M5 modeli Migros kataloğunda yer alıyor. Poco M5'in Xiaomi fiyatı 7.199 TL, Migros fiyatı ise 6.999 TL.

Xiaomi Poco M5 özellikleri:

  • 6 GB Ram/128 GB depolama alanı
  • 6,58 inç ekran
  • 50 MP arka kamera, 5 MP ön kamera
  • Android 12 tabanlı MIUI 13 işlemci

Xiaomi'nin Pro 2 elektrikli scooter modeli de 7 Aralık tarihine kadar Migros'ta satışta. 600 W'a kadar çalışma gücü olan scooter, 16-50 yaş aralığı kişiler için uygunluk gösteriyor. 8-9 saat arası çalışma performansı sergiliyor. Xiaomi Pro 2 elektrikli scooter Migros fiyatı: 14.999 TL.

A101 - 19 Ocak İndirimleri: 2.000 TL'den Başlayan Cep Telefonu!
İNTERNET

A101 - 19 Ocak İndirimleri: 2.000 TL'den Başlayan Cep Telefonu!

19 Ocak 2023 tarihli A101 elektronik ürünleri arasında Reeder P13 Blue Max Lite Cep Telefonu yer alıyor. Fırsat ürünleri olarak kullanıcıya sunulan telefon modelinin yanı sıra Toshiba Ultra HD Smart TV, Toshiba 4K Android TV ve Hi-Level Ultra HD Smart TV modeli de uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkıyor.

BİM 20 Ocak İndirimleri: Uygun Fiyatlı Telefon ve Televizyon Modelleri!
İNTERNET

BİM 20 Ocak İndirimleri: Uygun Fiyatlı Telefon ve Televizyon Modelleri!

20 Ocak 2023 tarihli BİM aktüel ürünleri arasında birbirinden avantajlı teknoloji ürünleri bulunuyor. Oppo telefon modelinden HP oyuncu kulaklığına kadar birçok farklı ürün seçeneği indirime giriyor.

ŞOK'ta Dev İndirim: Oppo, Reeder, TCL Telefon Modelleri ve Çok Daha Fazlası!
İNTERNET

ŞOK'ta Dev İndirim: Oppo, Reeder, TCL Telefon Modelleri ve Çok Daha Fazlası!

Türkiye'nin en büyük zincir marketlerinden olan ŞOK, teknolojiseverler için bu hafta yine dopdolu kampanyalarla geliyor. 25 Ocak ŞOK teknoloji ürünleri arasında uygun fiyatlı Reeder, Oppo ve TCL gibi markaların akıllı cep telefonları dikkat çekiyor.

YORUMLAR