Moda ve Teknoloji Birleşirse Ne Olur? Akıllı Ayakkabı Volvorii ile Tanışın!

Moda ve Teknoloji Birleşirse Ne Olur? Akıllı Ayakkabı Volvorii ile Tanışın!

Teknolojinin hızlı gelişimine gün geçtikçe daha fazla şahit oluyoruz. Bunun yakın zamanda her alana yayılacağını söylediğimizde şaşıracak insan bulmak bile çok zor hale geldi. Akıllı saat, akıllı kamera ve hatta akıllı pompa haberlerimizi daha önce sizlerle paylaşmıştık. Başlıktan da anlayacağınız üzere bu sefer moda ile teknoloji buluştu ve ortaya Volvorii adını taşıyan bir akıllı ayakkabı çıktı. 

Litvanya merkezli iShüu Technology tarafından geliştirilen Volvorii, e-kağıt teknolojisi ve modanın birleşimiyle ortaya çıkan bir akıllı ayakkabı. Üzerinde bulunan mürekkebin renk değiştirmesini sağlayan özel e-kağıt sayesinde, Bluetooth üzerinden çeşitli renkleri akıllı telefonumuzla belirleyebiliyoruz. Finansman arayışını IndieGoGo üzerinden sürdüren girişim, bayanların topuklu ayakkabı hayranlığı göz önüne alınarak tasarlanmış. 

Tasarımının iş dünyası veya gece hayatı düşünülerek oluşturulduğunu gördüğümüz Volvorii, saygı ve resmiyet durumlarına göre şekil alıyor. Akıllı telefon üzerinden istediğiniz renk atamasını yapabildiğiniz gibi, zarafetinize uygun olarak özelleştirebiliyorsunuz. Bu bakımdan bayanlar tarafından oldukça ilgi göreceğini düşünüyorum. 

Moda ve teknolojinin bir araya gelmesiyle oluşan akıllı ayakkabı Volvorii'nin IndieGoGo sayfasını ziyaret ederek ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz siz de finansman arayışına katkı sağlayabilirsiniz. 

JIVR Bike'dan İnmek İstemeyeceksiniz

YORUMLAR