Netflix'e Yeni Özellik Geldi: Güvenliği Üst Düzeye Çıkaracak

Popüler dijital yayın hizmeti Netflix'e yeni bir özellik geldi. Platform tarafından kullanıma sunulan özellik, hesap güvenliğini arttıracak. İşte detaylar!

Netflix, yeni bir özellik ile gündeme geldi. Popüler dijital yayın platformuna gelen özellik sayesinde hesabınıza bağlı olan cihazların oturumunu kapatabileceksiniz. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan hizmetin yeni özelliğine dair merak edilen detaylar haberimizde.

Netflix, Yeni Özellik ile Kullanım Deneyimini İyileştirecek

Netflix, kullanım deneyimini iyileştirmek için platforma yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Şirket, Managing Access and Devices (Erişim İzinleri ve Cihaz Yönetimi) isimli yeni bir özelliği kullanıcıların kullanımına sundu.

Netflix, kullanıma sunduğu yeni özelliği bir blog yazısı ile tanıttı. Paylaşılan bilgilere göre Erişim İzinleri ve Cihaz Yönetimi özelliği, hesabınıza yakın zamanda bağlanmış cihazların tamamını görüntüleyebilmenizi ve istediğiniz cihazların oturumlarını çok pratik bir şekilde kapatabilmenizi sağlayacak.

Erişim İzinleri ve Cihaz Yönetimi özellikle bir otelde ya da arkadaşının evinde kalırken bir cihaz üzerinden Netflix hesabınıza bağlanan kişiler için oldukça kullanışlı hâle gelecek çünkü bazen oturumu kapatmayı unutabiliyoruz. Yeni özellik sayesinde hesabınıza bağlanmış olan cihazların oturumları uzaktan kolayca kapatılabilecek.

Popüler dijital yayın hizmeti, Managing Access and Devices özelliğinin dünya genelindeki tüm aboneler tarafından web üzerinden kullanılabilir hâle geldiğini duyurdu. Dijital yayın platformunun ayarlar sayfası üzerinden söz konusu özelliğe erişebilir ve cihazları görüntüleyebilirsiniz.

Netflix Dizi Önerileri - Aralık 2022
İNTERNET

Netflix Dizi Önerileri - Aralık 2022

Netflix dizi önerileri söz konusu olduğunda size yeterince yardımcı olamıyor mu? Dijital yayın platformunun dizi önerme algoritmasına rağmen Netflix'te hangi dizi izlenmeli 2022 yılında gibi sorularınız varsa tam olarak sizin için hazırladığımız listemize göz atmak isteyebilirsiniz.

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Netflix isimli dijital yayın platformuna gelen yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca platformun abonelik ücretlerini merak ediyorsanız Netflix üyelik ücreti ne kadar sorusunu yanıtladığımız yazıyı inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR