Robotların Yumruk Yumruğa Dövüşüne Bayılacaksınız

Super Anthony

6 Süper Kahraman filmindeki eğlenceli sahneleri gerçek hayata aktarma gibi bir isteğiniz varsa, yakın zaman önce başlatılan Super Anthony projesiyle birlikte robot dövüşçüleri kıyasıya bir mücadelenin içine sokabilirsiniz.

Destek toplama platformu Kickstarter, artık eski günlerinde olmasa bile hala insanların ilgisini çekecek projelere eve sahipliği yapmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi olan ve yüksek kaliteli dövüşçü robotlar üretmeyi vaat eden bir proje, son günlerin konuşulan başlıkları arasına girmeyi başardı. Robotlarına Super Anthony adını veren yapımcılar, tam olarak 1,299 dolar fiyat etiketiyle satılacak olan robotların, akrobatik hareketler yaparak, dövüşebildiklerini söylediler.

Yaklaşık 30 santim büyüklüğünde olan ve 45 kiloya kadar çıkabilen ağırlıklarıyla gerçek bir ağır sıklet dövüşçüleri olduklarını gösteren robotların, 15 farklı açıdan saldırabildikleri ve çok farklı hareketler kullanabildikleri söylendi. Kasım 2018’de sipariş edenlere gönderilmesi planlanan Super Anthony robotlarının, bütün ekstra parçalarıyla birlikte 5,199 dolar fiyat etiketine de sahip olacaklarının altı çizildi. Robotların yer aldığı o ilginç anlardan hazırlanan videoyu ise hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.