Samsung Galaxy Note 5, Exynos 7422 ve 4 GB RAM ile Birlikte Gelecek

Samsung Galaxy Note 5, Exynos 7422 ve 4 GB RAM ile Birlikte Gelecek

Her yıl düzenli olarak yeni bir Galaxy Note modelini piyasaya süren Samsung'un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 5 için çıkan haberler ve sızıntıların sonu gelmiyor. Fiyatı, çıkış tarihi, özellikleri, sızıdırlan fotoğrafları derken, şimdi de yeni gelecek olan cihazın işlemcisi ve kullanılacak RAM miktarı ortaya çıktı.

Dev ekrana sahip olan ve Phablet olarak nitelendiirlen Galaxy Note serisi cihazların en yenisi olacak olan Galaxy Note 5 için GSMArena üzerinde paylaşılan bir ekran görüntüsünde cihazda CPU-Z uygulaması yüklü ve açıkken alınan ekran görüntüsü yayınlandı.

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de gördüğünüz üzere model numarası SM-N920F olan bir Galaxy Note 5'in 4 GB RAM'e ve Exynos 7422 işlemciye sahip olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte 5.7 inç'lik QHD ekrana sahip olan cihaz, Ağustus ayının 13'ünde Samsung tarafından tanıtılarak, kısa süre içerisinde piyasaya sunulacak gibi duruyor.

Güçlü bir cihaz olacak olan Galaxy Note 5 hakkındaki görüşlerinizi hem sosyal medya hem de aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5 ve Edge Plus 13 Ağustos’ta Tanıtılıyor

YORUMLAR