Sanatsal Bir Klavye Deneyimi: The Keyboardio Model 01

Sanatsal Bir Klavye Deneyimi: The Keyboardio Model 01

Özenle hazırlanmış bir klavyeniz olsun ister miydiniz? Sürekli yazan biriyseniz ve güzel tasarımlara ilginiz varsa hayır diyeceğinizi pek zannetmiyorum. The Keyboardio Model 01, doğal ahşap ve LED'ler ile hazırlanmış sanatsal bir klavye olarak Kickstarter'da karşımıza çıktı. 

Model 01 tasarımcıları onu şuana kadar yapılmış en iyi klavye olarak tanımlıyorlar. Diğer klavyelerin aksine tasarım olarak pek çok farklılık barındıran Model 01, katı akçaağaç üzerine iki blok ve özenle konumlandırılmış tuşlardan oluşuyor. Sürekli yazan biriyseniz 'elleriniz bayram edecek' diyen tasarımcılar, Model 01 yerine sığ, rahatsız edici klavyelerden bir an önce kurtulmamızı öneriyorlar. Bu sanatsal klavyede en önemli unsur ise tuşlar. Özel olarak tasarlanmış 64 ayrı tuş hafif ve rahat dokunuşlarlarla parmaklarınıza rehberlik ediyor. Tüm gün, hatta tüm gece yazmak isteyeceğiniz bir deneyim yaşıyorsunuz. 

Henüz projenin bitmesine 23 gün kalmasına rağmen 310 bin dolar'ın üzerinde bağış alarak hedefini bir hayli aşan The Keyboardio Model 01 sürenin bitmesiyle ciddi bir maddi desteği alarak yükselişini sürdürecek gibi görünüyor. Siz de destek olmak ve klavye hakkındaki ayrıntılara bakmak isterseniz Kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Twitter'daki Şarkı Virüsüne Dikkat!

YouTube, Şahit Olduğumuz Olayları Yayınlayabileceğimiz Bir Kanal Açıyor

YORUMLAR