Siz de Evinize Bir IMAX Sinema Salonu Kurabilirsiniz

Siz de Evinize Bir IMAX Sinema Salonu Kurabilirsiniz

IMAX deneyimini yaşamak için artık sinema salonlarına gitmemize gerek kalmayacak. Ortaya atılan yeni projeyle birlikte IMAX, sadece 400,000 dolara evlerinize sinema salonu kurmaya gelecek.

IMAX, günümüzün en iyi sinema deneyimini sunan teknolojisi. Devasa ekranlar ve kaliteli görüntülerle birlikte, birçok sinema izleyicisi artık IMAX tercih ediyor. Ancak bu deneyimi yaşamak için devasa sinema salonlarına gitmeniz ve vizyon saatini beklemeniz gerekiyor. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak isteyen şirket, IMAX Private Theatre projesiyle birlikte IMAX deneyimini sadece 400,000 dolara evlerinize taşıyacak ve yeterli yeriniz varsa bir IMAX salonu inşa edecek.

IMAX sinema salonlarının maliyeti nedir

400,000 dolar verdiğinizde ise Palais model 4K gösterim yapabilen 2D/3D projektörün yanı sıra, IMAX ses sistemi, dokunmatik ekranlı kontrol sistemi ve 7-18 kişi arası koltuklar da alabileceksiniz. Fakat bu fiyatın içinde filmler yer almıyor. 400,000 dolar verdikten sonra sisteminizde IMAX film izlemek için ise 10,000 dolar verip, IMAX filmleri de satın almanız gerekecek. IMAX'in işletme şefi Robert Lister ise şöyle bir açıklama yapmış: "Eğlence tüketiminde ve kendi teknolojimizde gördüğümüz birçok trendin mükemmel bir birlikteliği. İnsanlar [filmleri] istedikleri zaman, istedikleri yerde ve istedikleri şekilde elde edebilecekler." Var mı aramızda böyle bir sistem alabilecek?

Yeni Star Wars, IMAX İle Geliştiriliyor

Warcraft Filmi Tüm Zamanların En Başarılı Oyun Filmi Oldu!

Gerçek Oyuncularla Çekilecek Minecraft Filmi Geç de Olsa Geliyor

YORUMLAR