95 TL Değerindeki Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu!

Steam'de ücretsiz oyun kampanyası başladı. Kampanya kapsamında 95 TL değerinde başarılı bir video oyunu ücretsiz oynanabilir hâle geldi. İşte ayrıntılar!

Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam'de 95 TL değerinde bir oyun ücretsiz oynanabilir hâle geldi. Oyunu herhangi bir ücret ödemeden oynamak için uygulamanız gereken bazı adımlar bulunuyor. Konuya dair detaylar haberimizde.

Çok sayıda oyuncu tarafından tercih edilen Steam'de Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure isimli video oyunu ücretsiz hâle geldi. Ücretsiz oyun kampanyası 23 Mart saat 20.00'de sona erecek.

Gearbox Software ve Stray Kite Studios tarafından geliştirilen oyunu Steam hesabınızdaki kütüphaneye eklemek için aşağıda yer alan adımları uygulamanız gerekiyor.

Steam'de Ücretsiz Olan Oyun Nasıl İndirilir?

  • Steam'i açın.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Oyunun sayfasını görüntüleyin.
  • "Hesaba Ekle" butonuna basın.
  • Kütüphaneden oyunu bulun.
  • İndirme işlemini başlatın.

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure isimli video oyununu belirtilen tarihe kadar kütüphaneye eklemek için ilk olarak Steam'i açın ve hemen ardından üyelik bilgilerinizi yazarak hesabınıza giriş yapın.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra oyunun sayfasını ziyaret edin. "Hesabe Ekle" butonuna bastığınız takdirde oyun kütüphaneye eklenecektir. Kütüphane bölümünden oyunu bulup indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Steam İlkbahar İndirimleri Başladı: Hangi Oyun Alınır?
OYUN

Steam İlkbahar İndirimleri Başladı: Hangi Oyun Alınır?

Steam İlkbahar İndirimleri, 16 Mart saat 20.00 itibarıyla resmen başladı. 23 Mart'a kadar sürecek olan kampanyalar kapsamında birçok popüler oyunda %70'e varan indirimler yapıldı.

2021 yılının kasım ayında piyasaya sürülen Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure hakkında ne düşünüyorsunuz? Söz konusu oyun ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR