TP-LINK'ten Yedek Şarj Birimi

TP-LINK'ten Yedek Şarj Birimi

TP-LINK, 10400 mAh gücünde pile sahip, aynı anda iki cihazı şarj edebilen yepyeni bir ürünü satışa çıkardı. TP-LINK'in yedek şarj birimi (powerbank), akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda şarj problemini büyük ölçüde gidermeyi hedefliyor.

Akıllı telefon ve tablet bilgisayarların teknolojik olanakları arttıkça, kullanım süreleri de bu oranda azalıyor. Ne kadar özellik = o kadar az pil demek artık. İşte TP-LINK sürekli şarj bitmesi sorununa sağlam bir çözüm getirerek açıldığı yeni pazarda ne kadar iddialı olduğunu ortaya koydu.

TP-LINK’in yeni ürünü TL-PB10400, piyasadaki taşınabilir bataryalara kıyasla çok daha güçlü bir pile sahip. Adeta isminin hakkını -Powerbank- veriyor. Akıllı telefonun özelliği, modeli, durumuna bağlı olarak yaklaşık olarak bir telefonu 3-5 kez şarj edebiliyor. 10400 mAh gücündeki pil, üzerinde bulunan iki farklı USB çıkışı sayesinde aynı anda iki ayrı cihazı şarj edebiliyor.

Hem iPhone hem de Android telefonlar için iki farklı USB çıkışı (5V/2A ve 5V/1A) bulunan ürün, bu sayede aynı anda iki farklı cihazı şarj edebiliyor.

TP-LINK’in yedek şarj birimi sağlamlığı ile de iddiasını güçlendiriyor. Kısa devre, yüksek voltaj, aşırı gerilim, aşırı ısınma gibi sorunlara karşı cihazı koruyan TL-PB10400, kalan pil seviyesini görmemize yarayan 4 kademeli LED göstergesine sahip. Ayrıca ürün el feneri özelliğine de sahip. 

TP-LINK TL-PB10400 Powerbank ürününün satış fiyatı ise 109 TL. Ortalama bir taşınabilir batarya fiyatını ele alacak olursak, bu fiyat bu donanımdaki bir cihaz için gayet iyi. Elbette taktir size kalmış.

Sony Yeni Taşınabilir Depolam Çözümlerini Tanıttı

YORUMLAR