Ücretsiz Amazon Prime Oyunları Açıklandı: Bu Fırsat Kaçmaz!

Ücretsiz Amazon Prime oyunları belli oldu. Peki, Amazon Prime abonelerine bedava olarak sunulacak video oyunları hangileri? İşte paylaşılan liste!

2023 yılının aralık ayında sunulacak ücretsiz Amazon Prime oyunları açıklandı. Önümüzdeki ay yine oyuncuları birbirinden eğlenceli yeni oyunlar bekliyor. Ay boyunca ücretsiz olarak dağıtılacak oyunların içerisinde bazı yapımlar dikkat çekiyor.

Prime Gaming, oyuncular için kütüphanelerine ekleyebilecekleri oyunları duyurdu. Fırsattan yararlanmak isteyen oyuncular Amazon Prime aboneliği ile oyunları kütüphanelerine ekleyebilir.

Aralık Ayı Ücretsiz Amazon Prime Oyunları

7 Aralık 2023

  • Deathloop

14 Aralık 2023

  • Akka Arrh
  • Aground
  • SeaOrama: World of Shipping

21 Aralık 2023

  • Kombinera

28 Aralık

  • A Tiny Sticker Tale
  • Asteroids: Recharged

Sevilen GTA Üçlemesini İçeren GTA Trilogy, Netflix'te Ücretsiz Oluyor!
OYUN

Sevilen GTA Üçlemesini İçeren GTA Trilogy, Netflix'te Ücretsiz Oluyor!

Oyun dünyasının en ikonik serilerinden biri olan Grand Theft Auto'nun grafiklerinin yenilendiği üç oyunluk paketi GTA Trilogy yakında Netflix’e geliyor.

Aralık ayında ücretsiz olarak sunulacak Amazon Prime oyunları arasında Deatloop dikkat çekiyor. Arkane Studios tarafından geliştirilen oyun, 2021 yılında piyasaya sürüldü. 87 Metacritic puanı ile dikkat çeken oyunda sonsuz bir döngünün içerisinde kalan bir suikastçıyı kontrol ediyoruz.

Yayıncılığını Bethesda Softworks'ün üstlendiği oyun sayesinde uzun süre boyunca keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kaliteli grafiklere ve başarılı oynanış sistemine sahip oyun bu zamana kadar çeşitli ödüllere layık görüldü.

Amazon Prime aboneleri, söz konusu oyuna 7 Aralık 2023 tarihinden itibaren erişebilecek. Aralık ayı içerisinde ayrıca Akka Arrh, Aground, SeaOrama: World of Shipping ve daha pek çok oyun sunulacak.

40 Dolar Değerindeki Sevilen Oyun Steam'de Ücretsiz: Kütüphanenize Ekleyin!
OYUN

40 Dolar Değerindeki Sevilen Oyun Steam'de Ücretsiz: Kütüphanenize Ekleyin!

Iron Galaxy Studios'un geliştiriciliğini, Xbox Game Studios'un ise yayıncılığını üstlendiği 2D dövüş oyunu Killer Instinct, Steam'de ücretsiz oldu.

Amazon Prime abonelerine ücretsiz olarak sunulacak oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR