336 TL Değerindeki Ücretsiz Amazon Prime Oyunları (Aralık 2022)

2022 yılının aralık ayına özel olarak sunulacak ücretsiz Amazon Prime oyunları sızdırıldı. İşte değeri 336 TL olan 5 adet video oyununa ilişkin ayrıntılar!

Aralık ayında sunulacak ücretsiz Amazon Prime oyunları ortaya çıktı. E-ticaret devi Amazon, önümüzdeki ay Prime üyelerine 5 adet ücretsiz oyun sunacak. Peki, aralık ayına özel olarak sunulan yapımlar neler? Toplamda 336 TL değerindeki video oyunlarına ilişkin merak edilen ayrıntılar haberimizde.

Amazon tarafından Prime abonelerine çeşitli avantajlar sunuluyor. Bu avantajlar arasında ücretsiz yapımlar da yer alıyor. E-ticaret devi, Prime abonelerine çeşitli video oyunlarını ücretsiz olarak sunuyor. Oyuncular böylelikle bazı oyunlar için ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmıyor.

Ücretsiz oyun verme işini bir gelenek hâline getiren e-ticaret devi tarafından sunulan yapımlara erişebilmek için yalnızca Prime abonesi olmak yeterlidir. Uygun bir ücret karşılığında abone olduğunuz takdirde ücretsiz olarak sunulan yapımlara erişebilirsiniz.

Aralık 2022 Ücretsiz Amazon Prime Oyunları Listesi

  • Quake
  • Brothers - A Tale of Two Sons
  • Spinch
  • Doors: Paradox
  • Banners of Ruin

Dünya çapında çok popüler bir şirket olan Amazon, Prime üyelerine düzenli olarak her ay bedava video oyunları dağıtıyor. Şirketin aralık ayına özel olarak sunacağı ücretsiz oyunlar sızdırıldı. Aktarılan bilgilere göre önümüzdeki ayın ücretsiz oyun listesinde 5 adet yapım yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulacak oyunlar ise 336 TL değerinde.

Önümüzdeki ay Prime abonelerine sunulacak oyunlar arasında Quake, Brothers - A Tale of Two Sons, Spinch, Doors: Paradox ve Banners of Ruin yer alıyor. Bunlar arasında Brothers - A Tale of Two Sons dikkat çekiyor.

Starbreeze Studios AB tarafından geliştirilen Brothers - A Tale of Two Sons, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Yayıncılığını 505 Games'in üstlendiği video oyunu atmosfer, grafik kalitesi gibi konularda oldukça başarılı durumda. Bulmaca ögelerinin yer aldığı oyunda hasta olan babalarını iyileştirmek için bir maceraya adım atan iki kardeşin hikâyesini anlatıyor.

Amazon Müzik, Amazon Prime Üyelerine Ücretsiz Oldu
İNTERNET

Amazon Müzik, Amazon Prime Üyelerine Ücretsiz Oldu

Amazon, Amazon Müzik'teki 100 milyon şarkılık tam kataloğunu Amazon Prime abonelerine ücretsiz olarak sunuyor.

Amazon tarafından Prime abonelerine ücretsiz olarak sunulacak yapımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca en iyi ücretsiz FPS oyunları listemize de göz atabilirsiniz.

YORUMLAR