Epic Games

Epic Games

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,495
  • DOSYA BOYUTU 38.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Epic Games

Epic Games, Epic Games STore'a ve mağazadaki diğer oyunlara ulaşabileceğiniz, içerisinde birçok Epic Games içeriği barındıran bir uygulamadır.

Epic Games, bugüne kadar Unreal Tournament, Gears of War ve Fortnite gibi başarılı oyunları geliştiren şirketin, kendi ürünlerini bulabileceğiniz bir tür launcher programıdır.

Epic Games, Fortnite ile ulaştığı on milyonlarca oyuncuyla Steam’e alternatif bir mağaza oluşturmak için 2018’in son günlerinde harekete geçmişti. Oyun geliştiricilerinden çok daha az komisyon alacağını söyleyerek başladığı tanıtım faaliyetlerinin ardından Aralık 2018’in başında Store’u açan Epic Games, böylece Epic Games Launcher’ı tam bir oyun merkezine dönüştürmüştü.

Halihazırda Epic Games uygulamasının içerisinde Unreal Engine’e dair birçok parça ve detay bulunabilirken, Unreal Engine kullanarak oyun geliştirmek isteyen yapımcılar, Epic Games’in uygulaması sayesinde birçok oyun motoruna içeriğine ulaşabiliyorlar.

Oyun motoruna dair detayların yanı sıra Epic Games tarafından yapılan oyunları da oynatan Epic Games Launcher, bunun yanı sıra 2018’in son günlerinde sisteme eklenen mağaza sayfasıyla başka oyunların da satın alınıp oynanması için tam bir merkez haline geldi. Artık oyuncular Epic Games Store üzerinden Unreal Engine ile geliştirilip geliştirilmemesine dikkat edilmeksizin, birçok oyunu bulabilecekler ve bu oyunları aracı uygulama sayesinde bilgisayarları üzerinden açabilecekler.