Ünlü Fastfood Lokantası Haftaya Uzaya Hamburger Gönderecek

Ünlü Fastfood Lokantası Haftaya Uzaya Hamburger Gönderecek

Hayatımızın bir parçası olan, hakkında yararlı ya da zararlı pek çok haber okuduğumuz, ancak gerçekten yaşam kalitemize bir faydası olup olmadığı tartışılan fastfood lokantaları, sonunda uzaya da servis yapmaya başlıyorlar.

Mashable internet sitesinde yayınlanan habere göre, ünlü fastfood zinciri KFC (Kentucy Fried Chicken), 'World View' isimli bir uzay şirketi ile el sıkışarak, marka adını güçlendirmek adına değişik bir projeye hazırlanıyor. Yapılan anlaşmaya göre her iki kuruluş güçlerini birleştirecek ve Haziran ayının 21'inde uzaya tavuklu hamburger gönderecekler. Bu ortak efor, TV'lerden ve sosyal medyadan canlı yayınlanacak.

Elbette marka değeri için oldukça pahalı bir çalışma, bunun yerine daha "insanların işine, dişine dokunur çalışmalar yapılsa keşke" diye düşünmeden yapamıyor insan.

Projenin en ilginç tarafı, KFC'nin iş ortağı olan World View şirketi hamburgeri uzaya taşımak kadar, onu tek parça halinde geri getirmeyi de hedefliyor. Pazarlama uğruna o kadar çok para çöpe gidiyor ki, insanın ağzı açık kalıyor.

Teknolojinin İş Dünyasını Ne Kadar Değiştirdiğine İnanamayacaksınız!

Burger King’in Twitter Hesabı Hacklendi

Ünlü Restoran Zinciri Taco Bell, Mobil Cihazlar Üzerinden Sipariş Almaya Başlıyor

YORUMLAR