WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Ekran Görüntüsü Paylaşıldı!

WhatsApp yeni özellik sunmaya hazırlanıyor. Şu anda test aşamasında olan özelliğe dair bir ekran görüntüsü paylaşıldı. İşte özelliğin ayrıntıları!

WhatsApp'ın yeni özellik üzerinde çalıştığı gün yüzüne çıktı. Popüler anlık mesajlaşma uygulamasına eklenecek yeni işleve dair bir ekran görüntüsü de paylaşıldı. Ekran görüntüsü, kullanımı daha kolay hâle getirecek özelliğin nasıl bir görünüme sahip olacağını gösteriyor.

Milyonlarca kişinin iletişim kurmak için tercih ettiği WhatsApp, yeni özellikler üzerinde çalışarak kullanım deneyimini üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan ekran paylaşma özelliğinin ardından yeni bir özellik daha gün yüzüne çıktı.

WhatsApp Yeni Özellik ile Kullanımı Kolaylaştıracak

WhatsApp'ın 2.23.14.17 beta sürümünde anlık mesajlaşma uygulamasına sohbet filtreleme özelliğinin geleceği ortaya çıkmıştı. Bu sürümde "Okunmamış", "Kişisel" ve "İş" filtreleme seçenekleri yer alıyordu. 2.23.19.7 beta versiyonunda ise filtreleme seçeneklerinde değişiklik yapıldı.

Yeni ekran görüntüsüne baktığımızda "Kişisel" ve "İş" filtreleme seçenekleri kaldırıldı. Bunlar yerine "Kişiler" ve "Gruplar" seçenekleri eklendi. "Okunmamış" seçeneğinde ise bir değişiklik yapılmadı. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar sohbetleri daha hızlı şekilde bulabilecek. Böylece sohbetlere erişmek için uzun süre boyunca uğraşmaya gerek kalmayacak.

Söz konusu özellik şu anda geliştirme aşamasında olduğundan dolayı detaylı bir bilgi bulunmuyor. Kullanım deneyimini olumlu yönden etkileyecek yeni özelliğin özelliğin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

WhatsApp'ın Video Mesajlar Özelliğine Yeni Bir Güncelleme Geliyor!
İNTERNET

WhatsApp'ın Video Mesajlar Özelliğine Yeni Bir Güncelleme Geliyor!

Wabetainfo'ya göre WhatsApp, anlık video mesajlar özelliği için ek kontrol seçenekleri sunuyor. iOS için en son WhatsApp beta sürümüne (sürüm 23.

Popüler anlık mesajlaşma uygulamasının yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR