Police Sniper Chase 3D

Police Sniper Chase 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 88
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Top Action Games 2015

Police Sniper Chase 3D, nişancılık oyunlarından hoşlananların seveceği türden bir aksiyon oyunu.

Police Sniper Chase, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarda oynayabilecğeimiz aksiyon odaklı bir nişancılık oyunu.

Üç boyutlu grafikleri ve ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkat çeken bu oyundaki amacımız bir polis olarak tüm suçluları etkisiz hale getirmek. Elbette uyuşturucu tacirlerine ve banka soyguncularına karşı tek başımıza mücadele etmiyoruz. Devriye arkadaşlarımızla birlikte olay yerine intikal ediyor, meslektaşlarımız suçluları durdurmaya çalışırken biz de yüksek yerlerden nişancı tüfeğimizle suçluları tek tek avlıyoruz.

Oyunda kademeli olarak artan zorluk sevyesine sahip birçok görev mevcut. Bu görevlerin her biri farklı mekanlarda geçiyor. Bu farklılık oyunun kısa sürede monoton hale gelmesine engel oluyor ve daha uzun süre boyunca sıkılmadan oynanabilmesini sağlıyor.

Police Sniper Chase'deki kontroller kısa bir alışma süresinden sonra rahatlıkla kullanılabiliyor. Elbette daha önce bu tarz FPS ve nişancılık oyunları oynadıysanız alışma süreniz çok daha kısa olacaktır.

Birkaç güncellemeyle daha iyi olacağına inandığımız Police Sniper Chase, nişancılık oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin kaçırmaması gereken bir yapım.