ABBYY Lingvo Dictionaries

ABBYY Lingvo Dictionaries

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 10,644
  • DOSYA BOYUTU 4.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ABBYY

ABBYY Lingvo Dictionaries Android uygulaması 20 dildeki 58 temel sözlüğü mobil cihazınıza taşıyor.

Belge tanıma ve yakalama alanında uzman yazılım üreticilerinden ABBYY, yeni ürünü Lingvo Dictionaries'in Android cihazlarıyla uyumlu mobil versiyonuyla karşımızda. ABBYY Lingvo Dictionaries içerisinde barındırdığı 58 sözlükle 20 dilde çeviri yapabiliyor.

Uygulama ile birlikte ek ücret olmadan indirilebilen temel sözlük seti, aralarında Çekçe, Macarca, Lehçe, Romence, Slovakça, Slovence ve Türkçe'nin de bulunduğu 20 dil içeren 58 sözlükten oluşuyor. İstenildiğinde kullanıcılara çeviri kabiliyetlerini genişletme olanağı tanıyan üstün içerikli sözlükler eklenebiliyor. 250'yi aşkın çeviri, açıklama, deyim ve uzmanlık alanı sözlüğü indirilebiliyor. Ek özellik olarak, anahtar sözcük girildiğinde kullanıcıya alternatif çeviriler, fonetik yazım, ana dilde sesli kayıtlar, sözcüğün kullanımına ilişkin örnekler ve çekimli halleri gibi yararlı bilgiler de veriliyor.

Aranan sözcüklerin nasıl telaffuz edildiğini yine uygulama sayesinde dinleyebiliyorsunuz. İnternet bağlantısı gerektirmeyen uygulama yurt dışı gezilerinizin vazgeçilmezi haline gelebilir.