Abyss Attack

Abyss Attack

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 331
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chillingo Ltd

Abyss Attack klasik atari oyunları tarzında eğlenceli bir Android oyunudur

Abyss Attack eğer zamanında Raiden tarzı retro stile sahip uçak savaşı oyunlarını oynadıysanız size tanıdık gelecek eğlenceli bir Android oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir denizaltı oyunu olan Abyss Attack'da denizin gizemli derinliklerine dalarak heyecan ve aksiyon dolu bir maceraya atılıyoruz. Oyun klasik uçak savaşı oyunlarının yapısını yanen koruyarak kontrol ettiğimiz savaş uçağını bir denizaltıyla değiştiriyor. Oyunda hem denizaltının büyüleyici dünyasını keşfedebiliyoruz, hem de farklı düşmanlarla karşılaşabiliyoruz.

Abyss Attack hızlı ve akıcı bir oyun yapısına sahip. Oyunda her an düşmanlarımızla çarpışmaktayız. Her bölümde denizaltımızın kullandığı silahları toplayacağımız bonuslarla geliştirebiliyoruz ve daha fazla ateş gücüne sahip olabiliyoruz. Bu geliştirilmiş ateş gücü bölüm sonu canavarları ile olan savaşlarımızda oldukça işimize yarıyor.

Abyss Attack'ın grafikleri yüksek kaliteye sahip ve görsel efektler renkli ve canlı bir yapıya sahip. 80'in üzerinde görevin yer aldığı oyunda bize 6 farklı denizaltından birini kullanabilme imkanı veriliyor. Eğer kolayca oynayabileceğiniz ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Abyss Attack'ı deneyebilirsiniz.