ACDSee Video Converter Free

ACDSee Video Converter Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 663
  • DOSYA BOYUTU 16.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ACD Systems

ACDSee Video Converter Free ile video dosylarınızın formatını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

ACDSee Video Converter Free video formatı değiştirme işlemi için kullanabileceğiniz ücretsiz bir video dönüştürme programıdır. 

Yazılım sektöründe uzun yıllardır hizmet veren güvenilir firma ACD Systems tarafından geliştirilen video dönüştürme programı sunduğu kullanıcı dostu arayüz ile oldukça basit bir kullanım tecrübesi yaşatmaktadır. 3 adımda tamamlayabileceğiniz video dönüştürme işlemi zahmetsizce sonlanıyor: "Add" tuşuna tıklayarak dönüştüreceğiniz videoyu programa ekledikten sonra dönüştürmek istediğiniz formatı belirleyerek Start tuşuna tıklamanız video dönüştürme işlemini başlatacaktır.

ACDSee Video Converter Free sadece video dönüştürme işlemini gerçekleştirmenin yanında sunduğu ek özelliklerle de kullanıcılara yardımcı olmaktadır. ACDSee Video Converter Free size videolardan ses alma konusunda yardımcı oluyor. Eğer bilgisayarınızda kayıtlı bir video dosyasının müziklerini alarak MP3 yapmak isterseniz ACDSee Video Converter Free  ile bu işlemi kolay bir şkeilde halledebilirsiniz.

ACDSee Video Converter Free dönüştürme işlemleri sırasında video kalite ayarı yapmanıza imkan tanır. Böylece dönüştüreceğiniz videonun kalitesini belirleyebilir, dosya boyutunu bu kalite seçeneklerine bağlı olarak büyültebilir veya küçültebilirsiniz.

ACDSee Video Converter Free tema desteği sayesinde kullanıcı arayüzünü renklendirebilmenize ve tercihlerinize uygun yapılandırabilmenize olanak sağlar. Böylece size daha çok hitap eden bir programa sahip olursunuz.

ACDSee Video Converter Free dönüştürdüğünüz videoları sosyal medya üzerinde duyurabilmenize de imkan verir. Programın sunduğu video paylaşma seçenekleri ile dönüştürdüğünüz videoyu direkt olarak YouTube üzerine yükleyebilir, aynı anda Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

ACDSee Video Converter Free şu formatları desteklemektedir:

Giriş Formatları:

AVI MP4 MKV FLV 3GP 3G2 WMV MOV VOB MPG PSP M4V VCD DVD ARM ASF AVS SWF MPEG MTV OGG H261 H263 H264 RM VID BFI C93 DRC DNXHD DSICIN DV DIF DXA EA FFM FLIC V4L GXF CIN CGI MVE LMLM4 LIBDC1394 NUT MJPEG M1V M2V M2T M2TS MVI MXF V NSV NUV OGV V4L2 RCV VMD PVA R3D YUV CIF GCIF RGB RL2 ROQ RPL CPK VB SON SMK STR THP SEQ TXD VC1 4XM VFM WC3 VQA Y4M

Çıkış Formatları:

AVI WMV MP4 3GP FLV MOV ASF M4V MKV DV MPEG1 MPEG2 VOB WMA MP3

ACDSee Video Converter Free birçok mobil cihaz ve konsol için hazır profiller de içermektedir. ACDSee Video Converter Free'nin desteklediği cihaz profilleri şunlardır:

Apple iPhone 3G/4/4S/5, iPod Touch/Touch 4/Klasik/Nano, iPad, iPad 2, yeni iPad, Apple TV 2/3; Samsung S II/III, Wave723; Nokia N86, 7230, 5233, N76, N82; Blackberry 8520, Curve 8300, Bold 9000, Bold Serisi; LG Optimus 2x; HTC Flyer, Sensation, Vivid; Motorola RAZR; Sony Ericsson W700I; Microsoft Zune ve daha birçoğu