Adventure Time Game Wizard

Adventure Time Game Wizard

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,388
  • DOSYA BOYUTU 223.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cartoon Network

Adventure Time Game Wizard, oyunculara kendi Adventure Time oyunlarını yaratmaya imkan veren yaratıcı bir uygulamadır.

Cartoon Network'ün sevilen çizgi filmi Adventure Time için oldukça yaratıcı bir projeyle karşı karşıyayız. Aslında oldum olası platform oyunlarına ilgim olduğundan dolayı, mobil piyasada da her hafta karşılaştığım platform oyunları arasından hiç de fena cevherler çıkmıyor. Bu sefer işin içine direkt Cartoon Network dahil olmuş, televizyonlarda gördüğümüz karakterleri rengarenk bir maceraya dahil etmiş.

Adventure Time'dan tanıdığımız Finn ve Jake'in yelken açtığı bu macera öncelikle kendi başına bile insanı eğlendiren bir yapıya sahip. Meyvelerle dolu adalar, çayır çimen, buz krallıkları, zindanlar ve daha fazlası. Bir platform oyununda arayabileceğiniz tüm bölüm detayları en eğlenceli şekliyle Adventure Time temasına yedirilmiş, üstüne bir de bölümler boyunca karşılaşacağınız power-up tarzında toplanabilir özelliklerle süslenmiş. Bu saatten sonra da bize kılıcımızı çekip engelleri aşmak kalıyor.

Oyunun isminin Adventure Time Game Wizard olmasının en büyük özelliği ise, aslında içinde barındırdığı bölüm tasarlama özelliği. Bu tarz uygulamaları çoğu zaman mobil kulvarda görüyoruz, ancak gerçekten çalışan ve oyuncunun kendinden bir şeyler katabildiği özellikleri her seferinde tam anlamıyla kullanamıyoruz. Adventure Time'ın oyun sihirbazı ise tahminimden daha başarılı, bölüm tasarımı konusunda her genç oyuncunun ilgisini çekebileceği bir düzeyde. İsterseniz oyun içinde kendi platform tasarımlarınızı oluşturuyor, sonra oynuyorsunuz; isterseniz de bir kağıda bölüm tasarımınızı çiziyor, daha sonra cihazın kamerasıyla bunu çekip sihirbaza yaptırıyorsunuz. Ve bir şey söyleyeyim mi, gerçekten çalışıyor!

Bölüm tasarım sihirbazı çok detaylı olmasa da oyunun temasına çok iyi giden bir yapı sergiliyor. Zaten oynanış bakımından genel anlamda zıplama ve saldırma olduğu için çok detaylı bir çizime veya platform tasarımlarına gerek kalmıyor.

Yine de son derece tatlı grafikler, akıcı animasyonlar ve eğlenceli oynanışıyla Adventure Time Game Wizard özellikle genç oyuncuların çok hoşuna gidecek.

ARTILAR

Bölüm sonu canavarları son derece eğlenceli

Kendi bölüm tasarımlarınızı hayata geçirin

Farklı karakterlerle oynama imkanı

EKSİLER

Bölümler içerisinde müzik eksikliği