Adventures of Poco Eco

Adventures of Poco Eco

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 83
  • DOSYA BOYUTU 320 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici POSSIBLE Games

Adventures of Poco Eco, macerayı seven Poco Eco'ya yardım ederek görevlerini yapmasını sağlayacağınız aksiyon dolu ve eğlenceli bir Android macera oyunu.

Adventures of Poco Eco, hem aksiyon hem de macera oyunları oynamaktan keyif alan Android telefon ve tablet sahiplerinin kesinlikle oynaması gereken eğlenceli ve heyecanlı bir macera oyunu.

Oyundaki amacımız Poco Eco isimli karaktere yardım ederek görevlerini tamamlamasına yardımcı olmak. Fakat bu görevler sanıldığının aksine oldukça zor.

Yepyeni bir dünya keşfedeceğiniz oyunda minik bulmacalar çözecek ve 3 boyutlu animasyonlardan oluşan bölümleri tamamlayacaksınız.

Oyun içerisindeki atmosfer, görüntü ve ses kalitesi ise tek kelime ile mükemmel. Zaten oyunun en önemli özelliklerinden bir tanesi de yüksek kaliteli grafikler ile tasarlanmış olması. Macera ve aksiyon oyunları oynamak dışında elektronik müzik dinlemeyi de seviyorsanız Poco Eco tam size göre bir oyun diyebilirim.

Birbirinden farklı bölüm ve görevlerden oluşan oyunda Poco Eco'ya yardım etmek ve tüm görevlerini yapmak istiyorsanız, oyunu satın alarak hemen Android mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Oynarken stres olmak ya da gerilmek yerine daha da rahatlamanızı sağlayan Adventures of Poco Eco, özellikle iş çıkışlarında, okuldan sonra ya da yoğun geçen bir günün ardından kafanızın dağılmasını ve rahatlamanızı sağlıyor. Oynadıkça daha da oynamak isteyeceğiniz oyuna bir göz atmanızı tavsiye ederim.