Age of Zombies

Age of Zombies

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 807
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Halfbrick Studios

Age of Zombies başarılı bir aksiyon oyunudur

Age of Zombies Fruit Ninja gibi başarılı yapımlarda imzası olan Halfbrick Studios tarafından geliştirilmiş ve yine kaliteyi mobil cihazlarımıza taşıyan başarılı bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize indirip oynayabileceğiniz bu eğlenceli oyun oldukça ilginç bir hikayeye sahip. Ana kahramanımız olan Barry oyunun başlangıcında çatlak bir profesörle karşılaşarak profesörün dünyayın zombiler tarafından istila edildiği hain bir planla uğraştığını öğreniyor. Olay sadece bununla sınırlı değildir; çünkü profesör aynı zamanda zamanda yolculuk üzerinde de bilgi sahibidir ve planını zombileri taş devrine göndererek daha da tehlikeli hale getirmiştir. Fakat profesörün bütün planları Barry'nin pompalı tüfeği karşısında etkisiz kalacaktır. Artık Barry'nin görevi zaman tüneline atlamak ve taş devrine dönerek zombilerin tarihi değiştirmesini önlemektir.

Age of Zombies Crimsonland tarzında kuşbakışı olarak oynanan shooter türünde bir oyun. Oyundaki haritalarda kahramanımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz ve bize saldıran zombilere ve dinazorlara karşı hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunda düşmanlar bize dört bir yandan saldırırken farklı silah seçeneklerini kullanabilmekteyiz. Ayrıca zaman zaman dinazora binmek gibi geçici toplu imha silahlarından da faydalanabilmekteyiz.

Age of Zombies bol ve hızlı bir aksiyon yapısına sahip olan üst kalite bir yapım.