Air Attack 2

Air Attack 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 194
  • DOSYA BOYUTU 290.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Art In Games

Air Attack 2, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir uçak oyunudur.

Air Attack 2, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir savaş oyunudur.

İlk oyunuyla birçok ödüle layık görülen Air Attack, mobil cihazlarımıza tekrar döndü. Geliştirilmiş grafikleri ve getirilen birçok yenilikle birlikte Air Attack 2, uçak ve savaş ikilisini yan yana görmek isteyenler için biçilmiş kaftan. İkinci Dünya Savaşı yıllarına döndüğümüz oyunda, 22 farklı bölüm bizleri bekliyor ve bütün bölümler yüksek grafik kalitesiyle oyuncuların karşısına çıkarılıyor. Grafiklerin yanı sıra ise bir orkestranın çaldığı müzikler, savaş atmosferini sonuna kadar yaşamamıza yardımcı oluyor.

Beş kişiye kadar destek veren oyunda amacımız ise bölümlerde karşımıza çıkan bütün düşmanları egale etmek ve sonuca ulaşmak. Daha çok SNES platformunda oynadığımız tarzda oyunlara benzer bir yapıya sahip olan Air Attack 2'de, bizim yönettiğimiz uçak ekranın aşağısında yer alıyor ve düşmanlar yukarıdan akıyor. Bizlerde çeşitli özel güçler toplayarak ve değerli metaryalleri edinerek görevi tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunun bir başka güzel yanı ise zaman zaman birinci kişi görüş açısına geçmesi ve uçağı içeriden kontrol etmemize imkan vermesi.