ALO Video Converter

ALO Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 15,074
  • DOSYA BOYUTU 20.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alo Soft

ALO Video Converter ile videolarınızı hızlı bir şekilde farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

ALO Video Converter video formatı değiştirme ve videoları farklı cihazlarla uyumlu hale getirme gibi konularda kullanıcılara yardımcı olan bir video dönüştürme programıdır.

Bilgisayarımızda yüklü olan videoları farklı cihazlarda izlemek istediğimizde belli formatları destekleyen bu cihazlar yeni bir format ile karşılaştıklarında elimizdeki videoları oynatmayabilirler. Bunun yanında oynatılması için gerekli codec dosyasının bilgisayarımızda yüklü olmadığı videoları da bilgisayarımızda izleyemeyiz. Bu gibi sebeplerden ötürü videoları farklı formatlara çevirecek özel bir program ihtiyacımızı giderebilir.

Bu tip bir video dönüştürme programı olan ALO Video Converter bize AVI, MPG, MPEG, WMV, MP4, M4V, ASF, MOV, QT, 3GP, DAT, OGM, RM, RMVB, FLV, MKV, DVR-MS, TS, VRO, AMV, F4V, MTS, MT2S formatlarına sahip videolarımızı AVI, MPEG, MOV, WMV, MP4, RM, iPod, iPad, HTC, PSP, iPhone, Zune, BlackBerry, Apple TV, PS3, Xbox360, Creative ZEN, Archos, iRiver, 3GP, FLV, SWF formatlarına dönüştürmemize imkan tanıyor. Programın içinde yer alan mobil cihaz ve oyun konsolları için hazırlanmış hazır profiller sayesinde ek ayar ve detay bilgisine ihtiyaç duymadan videolarımızı bu cihazlarla uyumlu hale getirebiliyoruz. Eğer altyazıya sahip bir videoyu dönüştürüyorsak ALO Video Converter bu altyazıları dönüştürme işlemi sonrasında koruyabilmektedir.

Sürükle-bırak desteğine ve geniş kişiselleştirme seçeneklerine sahip program arayüzü sayesinde dönüştürme işlemlerini zahmetsizce halledebilmekteyiz. ALO Video Converter işlemcinizi otomatik olarak algılar ve hızlı dönüştürme yapabilmek için tek video üzerinde çoklu çekirdek desteğini aktifleştirir. Bu sayede dönüştürme işlemleri en kısa sürede biter.

ALO Video Converter size toplu video dönüştürme seçeneği de sunar ve bu sayede zamandan kazanarak verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı olur.