Apache Attack: Heli Arcade

Apache Attack: Heli Arcade

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,625
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Game Boss

Apache Attack: Heli Arcade eğlenceli bir helikopter oyunudur

Apache Attack: Heli Arcade eğer klasik arcade türündeki atari oyunu örneklerini seviyorsanız hoşunuza gidebilecek, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir helikopter oyunudur.

Apache Attack: Heli Arcade'de yok edilen bir ordunun hayatta kalan son helikopterini yöneten bir pilotun hikayesi konu alınmakta. Kızgın pilotumuz üstün yetenekli Apache helikopteri ile göklerin hakimi olma niyetinde ve düşmanlarına süper yetenekleriyle mağlubiyeti tattırıp ordusunun intikamını alma amacındadır.

Apache Attack: Heli Arcade bize 2 boyutlu bir oyun yapısı sunuyor. Oyunda helikopterimiz soldan sağa doğru ilerliyor ve kara ve havada düşmanları ile çatışıyor. Silahlarımızı kullanarak bu hedefleri yok ederek oyunda ilerlemekteyiz. Oyunda kullandığımız silahları bölümleri geçtikçe geliştirebilmemiz mümkün. 90'ın üzerinde bölümün yer aldığı oyunda 6 farklı dünyayı ziyaret ediyoruz ve Apache helikopterimizin dayanıklılığını oyunda ilerledikçe arttırabiliyoruz.

Apache Attack: Heli Arcade'de bölüm sonu savaşları önemli bir yer tutmakta. Ölümcül saldırı şekillerine sahip düşman araçlarıyla karşılaşarak bölümleri geçmeye açlışmaktayız. 18 adet bölüm sonu düşmanının yer aldığı oyunda uzun süren bir macera bizleri bekliyor.