Assault Commando 2

Assault Commando 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 366
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cellular Bits

Assault Commando 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Assault Commando 2 eğer yoğun aksiyon dolu çatışmalar yapmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz top down shooter - kuşbakışı savaş oyunu türünde bir oyun olan Assault Commando 2'de Rambo filmlerini andıran bir macera bizi bekliyor. Oyunda eline silah alarak bütün düşmanlarına meydan okuyan tek kişilik bir orduyu yönetiyoruz ve görevlerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Jack Gunfire adlı kahramanımız oyunun kötü karakteri olan çılgın bilim adamını durdurmak için dünyanın farklı noktalarına yolculuk ediyor ve biz de ona eşlik ediyoruz.

Assault Commando 2'de kahramanımızı kuşbakışı kamera açısıyla yöneterek gördüğümüz her şeye ateş edebiliyoruz. Kahramanımız farklı silahlar kullanabiliyor, ayrıca çevremizdeki varilleri patlatabiliyor ve binaları yerle bir edebiliyor.

Çift analog çubukla oynayabileceğiniz Assault Commando 2'nin kontrolleri genel olarka bir problem yaratmıyor ve oyun grafikleri tatmin edici kalitede.