Audio Converter Free

Audio Converter Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 988
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDAVITools

Audio Converter Free, ses dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir ses dosyası dönüştürme programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Audio Converter Free, sabit diskiniz üzerinde bulunan ses dosyalarını farklı ses dosyası formatlarına en az çaba ile dönüştürebilmeniz için tasarlanmış kullanışlı bir ses dosyası dönüştürme programdır.

Sadece birkaç tıklamayla sahip olduğunuz müzikleri farklı ses dosyası formatlarına dönüştürmenize olanak sağlayan program, özellikle geniş müzik arşivlerine sahip olan kullanıcılar için çok yararlı olabilir.

MP3, MP2, WAV, WMA, AC3, OGG, FLAC gibi ses dosyaları arasında dönüştürme yapmanıza olanak sağlayan program, aynı zamanda kullanıcılara birçok yapılandırılabilir ayar da sunmaktadır.

Örneğin dönüştürmek istediğiniz ses dosyasının bitrate değerini, ses aralığını, örnekleme hızını ve kanal ayarlarını istediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Bilgisayarınızda yer alan müzikleri veya ses dosyalarını dönüştürmek için kullanabileceğiniz başarılı bir yazılım olan Audio Converter Free'yi mutlaka denemenizi öneriyorum.