Barbie Life

Barbie Life

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 762
  • DOSYA BOYUTU 37.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mattel, Inc.

Barbie sevenleri için hazırlanmış ücretsiz ve orijinal lisanslı bir oyun.

Barbie figürleri ile kendi hayalindeki yaşam tarzını keşfetmek isteyen kızlar için hazırlanmış bir oyun olan Barbie Life ile orijinal Mattel lisanslı karakterler, manzaralar, evler ve teçhizatlar parmaklarınızın ucunda olacak. Burada sizden yapmanız istenen şey sizi yansıtan kişisel bir figür oluşturup hayalinizdeki hayatı yansıtacak kareyi yakalamak. Tüm bu kompozisyonu bir araya getirdiğinizde hazırlamış olduğğunuz görselleri kaydedip sosyal medya hesapları üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Arayüz tasarımında bebek mavisi ve cırtlak pembe renkler oldukça kolay takip edilebilir bir panel sunmayı başarıyor. Bir yandan oldukça da zarif görünen bu seçenekler içerisinde dolaşmak oldukça hoşunuza gidecektir. Barbie sahibi olmak güzeldir. Ama eğer Barbie figürünüz yoksa dijital olarak niye kullanmayasınız? Dünya üzerindeki tüm kızlar bu karaktere hasta. Siz de büyük ihtimalle Barbie'ye bayılacaksınız.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir oyun olan Barbie Life ile Barbie'nin gerçek yaşam tarzını ücretsiz olarak deneyimleme gibi eşsiz bir fırsatı yakalıyor olacaksınız. Kanatlarınızı bu sevilen uygulamaya açmanın vakti geldi de geçiyor bile.