BatakOnline

BatakOnline

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,775
  • DOSYA BOYUTU 21.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adalat Nasibov

BatakOnline, en popüler kart oyunlarından biri olan Batak'ı online olarak diğer oyuncularla birlikte ücretsiz olarak oynama imkanı sunan eğlenceli bir iOs uygulamasıdır.

BatakOnline, gencinden yaşlısına kadar her yaştan kart oyuncularının severek oynadığı popüler kart oyunlarından biri olan Batağı, iPhone ve iPad'lerimiz üzerinden diğer oyuncular ile online olarak oynamamızı sağlayan keyifli bir iOS uygulamasıdır.

4 kişi ile oynanan Batak oyununda, ister arkadaşlarınızı davet ederek birlikte oynayın isterseniz diğer oyuncularla birlikte olarak hızlıca oyuna girerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oynaması oldukça eğlenceli olan oyunda 2 farklı batak türü bulunuyor. Bunlardan biri bildiğimiz klasik batak. Klasik batakte genel olarak tüm oyuncular söyledikleri el sayısını almak zorundadırlar. Alamadığınız durumlarda batmış olursunuz. Diğer oyun türü ise ihaleli batak. İhaleli batakta ise tüm oyuncular sırasıyla alacakları el sayısını söylerek ihaleye girerler. En sonunda en yüksek rakamı söyleyen oyuncu ihaleyi alır. Oyun sonunda söylenen el sayısını alamayan ihaleci batar. İhaleci dışındaki diğer oyuncuların ise en az birer el almaları gerekmektedir. Aksi durumda diğer oyuncularda batarlar.

İnternet üzerinden bir çok oyuncu veya arkadaşlarınız ile birllikte hızlıca bağlanarak keyifli bir şekilde batak oynamanızı sağlayan BatakOnline uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.