Cafeland APK

Cafeland APK

kullanıcı

Cafeland APK Android oyunda kendi restoranınızı işletiyorsunuz. Restoran oyunu ücretsiz oynanabiliyor.

Cafeland APK, Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz restoran oyunu. Mobil cihazınızda kendi restoranınızı işletmek ister misiniz? Oldukça hoş grafiklere sahip olarak yayınlanan Cafeland, Gamegos imzası ile oyun severlerin karşısına çıkıyor.

Cafeland APK İndir

Bünyesinde Türkçe dahil birçok dil seçeneğini bulunduran mobil oyunda, kendi restoranımızı yönetiyor ve müşterilerimizin mutlu bir şekilde restoranımızdan ayrılması için ter döküyoruz. Oyunun başlarında oyunculara sınırlı bir alana sahip olan bir restoran veriliyor.

Oyuncular bu kafeyi ilerleyen zamanlarında genişletebiliyor, dilediği gibi dizayn edebiliyor. Ses efektleri ile desteklenen yapımda müşterilerimiz için pastalar, yemekler ve daha birçok gıda ürünü hazırlayacağız. Oyundaki amacımızdan söz edecek olursak, amacımız restoranımıza daha çok müşteri çekebilmektir.

Tabii ki daha fazla müşteri çekebilmek için de mevcut olan müşterilerimizi mutlu bir şekilde uğurlamamız gerekiyor. Müşterilerimizin istediği siparişleri doğru zamanda ve doğru şekilde hazırlayarak hemen teslim etmeli ve onların yüzünü güldürmeliyiz.

Oyun içerisinden ipuçları verecek olursak, müşterilerimiz pek beklemeyi seven tipler değil. Yani siparişleri ne kadar çabuk ve doğru bir şekilde teslim ederken o kadar pozitif geri bildirim alıyoruz.