Türkiye Texas Poker

Türkiye Texas Poker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,430
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Boyaa Interactive

Türkiye Texas Poker, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde doya doya Texas Poker oynama keyfi yaşayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Türkiye Texas Poker, Poker hayranlarını bir araya getiren Türkçe dil desteğine sahip eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur. Texas Poker oynamaktan keyif alanların tercih ettiği oyunda farklı oyun türleri ve çok sayıda kazanabileceğiniz ödül bulunuyor.

Elemeli, yükselme, bilgisayara karşı oynama ve ortak gruplarda Texas Poker oynama keyfi yaşayacağınız oyunda arkadaşlarınızı takip ederek görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınız ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz eğlenceli ifade ve ikonları temin ederek oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Oyuna girebilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanız gerekmiyor. Oyunu indirip hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca oyuna girdiğiniz her gün ödül kazanıyorsunuz. Bunun dışında katılabileceğiniz farklı ödül etkinlikleri de oyun içerisinde bulunuyor.

Oyunu oynayabilmek için cihazınızın internete bağlı olması gerkemektedir. Düşük hızda mobil internet bağlantısı ile bile bağlanarak oynarken herhangi bir problem yaşamazsınız. Sizde kendinizi poker sever olarak görüyorsanız, Türkiye Texas Poker oyununu iPhone ve iPad'lerinize kesinlikle indirmelisiniz.