Battle of Warships APK

Battle of Warships APK

kullanıcı

Battle of Warships APK, Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir online, multiplayer deniz savaşı oyunu.

Battle of Warships APK eğer deniz üzerinde geçen savaşlara katılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil deniz savaşı oyunu.

Battle of Warships APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir gemi savaşı oyunu olan Battle of Warships'de oyunculara kendi savaş gemilerinin kaptanı olma imkanı veriliyor. Battle of Warships'de tarihi gemmileri kullanabilmekteyiz. 1. Dünya Savaşı ve 2. Dünya Savaşı döneminden kalan farklı gemi modellerinden biriyle düşmanlarımızın karşısına çıkıp savaşıyoruz. Savaşları kazandıkça da gemilerimizi geliştirmemize imkan veriliyor.

Battle of Warships'de gemilerimiz farklı silahları kullanabiliyorlar. Toplar, torpedolar ve hatta uçaklar gemilerimizin kullanabileceği silahlar arasında yer almakta. Oyunun grafikleri ise bilgisayar oyunlarını aratmayacak kalitede. Oyunda hava şartlarının değiştiğine tanık olabilmektesiniz.

Battle of Warships Naval Blitz APK Android oyun neler içerir:

  • 1. Dünya Savaşı ve 2. Dünya Savaşı’nın en efsanevi olanları dahil 20’den fazla benzersiz savaş gemisi - YAMATO, Missouri, Bismarck, Güney Dakota ve hatta uçak gemisi (uçak ve jetler). Kaderinizi seçin. Gemi oyunlarında hepsini komuta edin.
  • Her geminiz için benzersiz güncelleme sistemi - Savaş gemisi geminiz için torpidolar, önleyiciler, füzeler vb. gibi geminizi geliştirmek için çok sayıda ileri teknoloji farklı silah.
  • En iyi mobil oyunun tüm özelliklerine karşılık gelen kaliteli 3 boyutlu grafikler - Gerçek savaştaki gibi süper gerçekçi savaş grafikleri, 1. Dünya Savaşı ve 2. Dünya Savaşı oyunları türü için en ufak detaylara dikkat edilerek hazırlanmış.
  • Dokunmatik kontrol ve jiroskop dahil çeşitli versiyonlar - Tamamen kolay ve sezgisel kontrol. Sadece silahları düşmana yöneltin ve ateşleyin. Dünya Savaşı oyunlarında kazanmak için tek ihtiyacınız olan oyun sanatı. Zafer günü çok uzak değil!
  • Oyun haritalarında hava durumu değiştirme sistemi - Gece gündüz savaşın. Yağmur, güneş, gün batımı ve hatta kar. Askeri oyunlarda nasıl bir hava tercih edersiniz?
  • Devasa dünya savaş alanı - Bu donanma oyunları filosunda dağlar ve buzullar yoldaşınız olacak.

Battle of Warships APK Android oyun, çok oyunculu (multiplayer) ve okyanus savaşları simülatörüdür. Savaş oyunu indirmesi ücretsizdir. Android telefonunuzda arkadaşlarınızla birlikte oynayın.